Vibratör Sayesinde Kadın Mutluluğu

Neden onlardan bahsetmiyoruz?

Vibratörler ve eğlence ürünleri, 2015’te 15 milyar doların üzerinde bir küresel pazara sahipti ve Forbes’e göre bu rakamın önümüzdeki on yıl içinde katlanarak büyümesi bekleniyor. Gittikçe daha fazla kadın kendinden emin hissediyor ve bazıları vibratörlerin doğası ve birinin sahibi olmanın getirileri konusunda biraz merak ediyor. 2008 yılında Indiana Üniversitesi Cinsel Sağlık Geliştirme Merkezi tarafından yürütülen ve Truva prezervatifi üreticileri olan Church & Dwight tarafından finanse edilen bir araştırma, araştırdıkları binlerce kadının yarısının hayatlarında bir süre vibratör kullandıklarını ortaya koydu. Fifty Shades of Grey gibi filmler bizim için yepyeni bir tartışma konusu açtı; Sosyal medyamız, kadınları cinselliğimiz hakkında açmaya ve kullandığımız, kullandığımız, kullandığımız, kullandığımız ürünleri ortaya çıkarmayı amaçlayan imgeler ve reklamlarla dolup taşıyor. Peki neden onlardan bahsetmiyoruz?

Neden onlar hakkında konuşmalıyız?

Çok uzun bir süre vibratörlere bağlı bir sosyal tabu vardı ve bunları kullanan kadınlar hüsrana uğramış veya karışık olarak kabul edildi. Bir grup kadınun, zevk ürünlerini kullanma konusunda açıkça konuşmaları ve satın almaları olanaksız olduğu söylenemezdi. Titreşimcilere yapmamız gereken tek şey şüphesiz erkeklerden oluşan ve uğrak bulanan yetişkin mağazalardı. Bir vibratörden bahsedilmesinin bize kızaracak kadar az bilgi mevcuttu. Her şey değişti ve çok hızlı bir şekilde değişti. HBO’nun vurduğu Cinsiyet ve Şim, gözlerimizi aklımızı yeni cinsel deneyimler olasılığına açtı ve kız arkadaşlarımız ve hatta erkek arkadaşlarımızla diyalogumuzu genişletti. Birçok yetişkin mağazası değişti ve daha fazla kadın dostu hale geldi; Çalışmalar, makaleler ve bloglar interneti sular altında bıraktı ve şimdi sadece birkaç tuş vuruşuyla tamamen yeni bir dünyaya erişebiliyoruz.

Titreşimcilerin kendileri, uçağa binmek için uçağa hazırlanıyormuş gibi görünen, baştan aşağı korkutucu modellerden başlayarak, titrek olarak görünmeyen, çok gizli olan bir yavru kedi modellerine dönüştüler. Vibratör üreten şirketler, tüketim taleplerini karşılamak için kaynaklarının büyük bölümünü pazar araştırma ve prototiplerine yatırım yapmaktadır. Mutlu olmamızı istiyorlar. Mutlu olmak için. Pazar değişiyor ve yakalamak için güçlü, kendine güvenen kadınlar olarak bizi bekliyor. Cinsiyet normaldir. Sensualite ile deneyimlemek ve denemek normaldir. Sağlıklı ve eğlenceli ve kendimiz hakkında iyi hissettiriyor.

Neden vibratörler bizim için iyi

Başlangıçta histeri de dahil olmak üzere çeşitli rahatsızlıkları olan kadınları tedavi etmek için tıbbi bir araç olarak icat edilen mütevazi vibratör, bundan sonra kadın vücuduna çeşitli şekillerde yardım etme becerisini kanıtlamıştır:

– Vibratörler iyi genel sağlık ve sağlıklı yaşamı geliştirir. Titreşim kullanılması krampları serbest bırakabilir, kan pompalamayla dolaşımı arttırır, stres azaltır ve kan basıncını düşürmeye yardımcı olur ve baş ağrılarını hafifletir;
– Kendimize olan güveni arttırır. Güzellik gerçekten içeriden gelir ve vücudunda kendine güvenen bir kadından daha cinsel veya daha güzel bir şey yoktur;
– Bir vibratör kullanmak bedenlerimizi daha iyi tanımamıza yardımcı olur ve bu, bir şeyin görünmediği veya doğru hissetmediğini bilmemizi kolaylaştırır. Vibratörü kullanan kadınlar düzenli jinekolojik muayene için doktorlarını ziyaret etme ihtimali daha yüksektir;
– Başkaları ile olan ilişkilerimiz, özellikle önemli birimiz varsa, iyileştirilebilir. Cinselliğinizle rahat olmak sizi daha güvende hissetmenizi sağlar; Ve yatak odasında, deneyimlerinizi geliştirmek için neden vibratörünüzü eşinizle paylaşmayınız!

Nerede vibratör satın alabilirim?

Şiddetle büyüyen vibratörler pazarı ve süpermarketler ve ilaç mağazalarında o kadar kolaylıkla bulunabilen zevk ürünlerinin yaygınlığı ile, erkeğin baskın olduğu yetişkinlerin bulunduğu keyifsiz yerlerde gezinme günleri ve yetişkin mağazalarının tehditleriyle süslü gün ışığına çıkması ve bazen Karşı karşıya kalan ürünler. Vibratör alışverişini evinizin konforundan kolay, keyifli ve heyecanlandıran güzel tasarlanmış web siteleri vardır ve bunların çoğu modern kadın için tasarlanmıştır. Sadece bu değil, vibratörler ana akım haline geldi ve şimdi yerel eczaneden veya süpermarketten satın alabilirsiniz; Sırt ya da alt rafta değil, diğer kadınsı ürünlerle gururla sergilenerek, kadınları cinsellik yaşamalarına çekmeye ve ikna etmeye davet ediyor.

Vibratörünüzle güvenli seks yapmak

Vibratörünüzü satın alırken bilmeniz gereken birkaç şey var; ilk, ikinci veya beşinci (daha fazla merry!). Vibratörler tıbbi cihazlar yerine yenilikler olarak sınıflandırılmıştır ve bu sınıflandırmadan dolayı vibratörler veya bunların üretildikleri malzemeler düzenlenmemiştir. Vibratörlerin ve seks oyuncaklarının çoğunluğu paslanmaz çelik, silikon ve camdan üretilir ve bunlar zararsız olarak kabul edilir. Bazı vibratörler kauçuk jöle veya PVC vinillerden üretilir ve toksin ftalatları içerir (telaffuz edilen talaitler). Ftalatlar, sert plastiklere yumuşatmak için ilave edilir, ancak zamanla bozulur ve kan dolaşımına emildiğinde sağlık sorunlarına neden olabilir. Fitalat içermediğinden emin olmak için satın almadan önce her vibratör üzerindeki ambalajı mutlaka kontrol etmeyi unutmayın.

Vibratör bakımı

Vibratörünüzün bakımı ve bakımı da önemlidir; İşte size vibratörünüzü temiz tutmak ve ömrünü uzatmak için birkaç ipucu vererek zevk almaya devam edebilirsiniz:

– Paslanmaz çelik, silikon ve camdan yapılmış vibratörler için sıcak su ve sabun temiz tutmaya yeterlidir. Tahriş edici maddeleri önlemek ve pilleri elektrikli vibratörlerden ıslanmadan önce çıkarmak için kokusuz sabun kullanmayı unutmayın;
– Deri ve sert plastikler için sürtünme alkolüyle dezenfekte edin;
– Kauçuk jöle oyuncakları veya PVC vinillerden yapılmış olanlar için prezervatif kullanmak daha güvenlidir; İlk seferinde garip hissedebilir, ancak materyallerin içinde bulunan toksinlerin vücudunuza girmesini önler.

Vibratörünüzü saklarken, pilleri çıkarın. Bu pillerin ömrünü uzatır ve vibratörünüzü temizlemeyi kolaylaştırır. Herhangi bir kötü küf birikmesini istemediğinizden, seks oyuncakınızı düzgün şekilde kurmayı unutmayın! Vibratörünüzü doğrudan güneş ışığından ve aşırı sıcaktan uzak, serin, kuru bir yerde saklayın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir