Sildegra Hap Nedir? Ne İşe Yarar?

Sildegra, erektil fonksiyon durumunu normalleştirmek veya erken boşalma teşhisini ortadan kaldırmak amacıyla üretilen erkekler için bir ilaçtır. Sildegra 100 Mg

Sildegra 4’Lü Tablet Sertleştirici Nedir? Ne İşe Yarar?

Sildegra film tabletler, 100 mg sildenafil’e eşkıymet 140,48 mg sildenafil sitrat içeren, mavi renkli, kare şeklinde, bir yüzü çift çentikli tablet olarak 4 film tablet içeren ambalajlar halinde sunulmaktadır.

Sildegra fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı esnasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.

Sildegra sadece cinsel yoldan uyarılmanız durumunda naturel yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. Sertleşme sorununuz yoksa Sildegra kullanmamalısınız. Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için lüzumlu, penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamamasıdır.

Sildegra kadınların kullanımı için değildir.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Nasıl Kullanılır?
Sildegra tablet ağız yoluyla alınır.

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu Kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyacınız olabilir.
Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza ya da eczacınıza danışınız.
Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.
Bu ilacı kullandığınız süreçte doktora yada hastaneye gittiğinizde bu ilacı kullandığınızı doktorunuza emareniz.
Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. Ilaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek yahut düşük doz ilaç kullanmayınız.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Etkili Mi?
Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici tesirleri bakımından müşterilerimizin memnun kaldığı yararlarını gördüğü bir üründür. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici faydaları kullanan kişiler de pozitif yönde geri dönüşler alınmaktadır.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Kullananların Yorumları
Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici kullananlar memnun kaldılar mı? Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici satın almayı düşünenler tarafından araştırılmaktadır. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici kullananlar ve yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin kararını etkilemektedir. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici yorumları Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici etkilerinden müşterilerin memnun kalmış olduğunu göstermektedir. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici satın alan müşterilerimizin %90’ı yeniden Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici sipariş vermektedir.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Fiyatları Ne Kadar?
Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici fiyatı ne kadar kaç para diye satın almayı düşünenler tarafınca merak edilmektedir. Web sitemiz üzerinden Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici en iyi fiyatlarla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici eczane satış fiyatı her üründe olduğu benzer biçimde internet satış tutarlarına göre çok yüksektir.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Şikayetleri Nelerdir?
Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici satın almayı düşünenler Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici şikayetleri neler ve bu ürünü daha önce kullanmış olanların şikayetlerini okumak istemektedirler. Her üründe olduğu gibi Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici şikayetlerinin genel anlamda çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici genel olarak müşterilerin kıvanç ve itimat sağladığı bir üründür.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Zararları ve Yan etkileri Nedir?
Her ürünün bazı yan tesirleri bulunmaktadır. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici yan etkileri kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kişilerde yan etkileri hiç olmazken, bazılarında geçici yan tesirleri olabilmektedir. Bunlar üretici firmanın ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkisinde bırakır genel anlamda geçici olduğundan kısa süre sonrasında etkisini yitirmektedir.
Sildegra film tabletler, 100 mg sildenafil’e eşdeğer 140,48 mg sildenafil sitrat içeren, mavi renkli, kare şeklinde, bir yüzü çift çentikli tablet olarak 4 film tablet içeren ambalajlar halinde sunulmaktadır.

Sildegra fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adında olan bir ilaç grubuna dahildir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle tesir gösterir.

Sildegra sadece cinsel yoldan uyarılmanız durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. Sertleşme sorununuz yoksa Sildegra kullanmamalısınız. Sertleşme problemi, bir erkekte cinsel aktivite için lüzumlu, penis sertleşmesinin sağlanamaması yada sertliğin korunamamasıdır.

Sildegra kadınların kullanımı için değildir.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Nasıl Kullanılır?
Sildegra tablet ağız yöntemiyle alınır.

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu Kullanma talimatını dikkatlice okuyun, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici Zararları ve Yan etkileri Nelerdir?
Her ürünün bazı yan etkileri bulunmaktadır. Sildegra 100 Mg 4’Lü Tablet Sertleştirici yan tesirleri kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kişilerde yan tesirleri hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkileri olabilmektedir. Bunlar üretici firmanın ürün kullanma kılavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkisinde bırakır genel anlamda geçici olduğundan kısa süre sonrasında tesirini yitirmektedir., düşük bir potens durumunda reçete edilir ve her yaştan hastalar için uygundur. Sildegra, cinsel organlar üzerinde amaçlı bir etkiye haiz olan nitel ve dengeli bir kompozisyona sahiptir. Bu ilaç, testosteron üretimini hızlı ve güvenli bir şekilde geri kazandırır. Geliştirilmiş Sildegra formülü, vücuda zararlı değildir ve çok azca kontrendikasyonları vardır. Erektil disfonksiyon tedavisi için en popüler çalgılardan biri olan klasik Viagra’nın aksine Sildegra, daha yumuşak ve güçlü tesir ile değişiklık gösterir. Bu ilaç, aktif madde olan Sildenafil’e yan tesir riskini ve alerjileri azaltır. Erektil fonksiyonun optimum performansını hızlı bir şekilde geri yüklemeyi ve erken boşalmadan kurtulmayı sağlar. İlaç, tonik sağlayarak ve etkiyi güçlendirerek genel hastanın sağlığını da iyileştirir. Ek olarak jenerik ilaç, güçlü bir antibakteriyel ve antiviral etkiye sahiptir, üreme sistemini enflamasyondan (iltihap) ve bulaşıcı hastalıkların gelişmesinden korur.

Sildegra Ne İşe Yarar?
Ana bileşen, güçlü ve uzun süreli tesiri olan tıbbi bir madde olan Sildenafil’e eş değer Sildenafil Sitrat içerir. Sildenafil sitrat, erektil disfonksiyonu tedavi etmek ve ereksiyonu tam manasıyla güçlendirmek için kullanılan en popüler etkenlerden bir parçadır. Bu bileşen, üreme sistemi üzerinde etken bir etkiye haizdir ve bir erkeğin cinsel yakınlığı birkaç kere uzatmasına izin verir. Sildegra, erkek vücudunda boşalmadan görevli olan PDE-5 grubu ajanları grubundadır. Bu ilacın tesiri, boşalma sürecini ciddi oranda yavaşlatır ve ereksiyonu önemli ölçüde uzatır. Ek olarak, sildenafil sitrat, penisin düz kasında bulunan kavernöz kan hücrelerini de rahatlatır. Sildegra etkisi yardımıyla bu hücreler, hızla kanla doldurulur. Bu maddenin tesiri altında, ereksiyon birçopk kez daha hızlı gerçekleşir ve birkaç saat devam eder, daha sonrasında yavaş yavaş zayıflar. İlaç, sinir ve dolaşım sistemlerine zarar vermeden ve bağımlılığa neden olmadan bir tek genital organ üzerinde bir etkiye haizdir.

Sildegra, azalmış potens ve erektil disfonksiyon problemi ile karşı karşıya olan tüm yaş kategorilerindeki hastalar için reçete edilebilir. İlaç, eski neslin temsilcileri için de uygundur. Erektil disfonksiyon, erken boşalma, kısa ereksiyon ya da tamamen ereksiyon yokluğu ile karakterize bir patolojidir. Üreme sisteminin bu hastalığı, kötü alışkanlıkların ve yetersiz beslenmenin varlığı sebebiyle hormonal ilaçların olumsuz etkisinin bir sonucu olarak gelişir. Zayıf ereksiyonların nedenleri stres ve bitkinlik, uyku eksikliği ve hareketsiz bir yaşam tarzıdır. Bu ilaç, yaşam kalitesini geri yükleyecektir. Cinsel yaşamı iyileştirmek ve cinsel ilişkiyi uzatmak için kullanılması önerilir. Ayrıca bu ilaç, çoğu zaman bir tek karmaşık prostatit tedavisine bir yardımcı olarak değil, bununla birlikte iktidarsızlığın önlenmesi şeklinde de reçete edilebilir.

Sildegra ne süre tesir eder?
Sildegra ilaç alındıktan 20-25 dakika sonrasında başlar. Artan cinsel enerji ve kas artış seviyesi, güçlendirilmiş ereksiyon ile karakterizedir. Sildegra, ilaç patojenlerine uygulanmaz. Ajan bir tek natürel cinsel uyarmam varlığında pozitif bir sonuç verir. Düzenli bir kullanım, erken boşalmayı güvenilir bir şekilde ortadan kaldırır ve cinsel teması uzatır. Eyleminin kümülatif bir etkisi de vardır. Birkaç hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında en yüksek kalitede sonuç yaşanır. Bununla birlikte, bu ilaç bağımlılık yapmaz. Bu ilacın bileşenleri mide duvarları tarafınca hızla emilir ve çözülür.

Sildegra, Alkol İle Kullanılabilir Mi?
Alkollü içecekler ile bununla beraber bu ilacın alınması tavsiye edilmez. Her şeyden önce alkol ve Sildegra’nın kombinasyonu, öngörülemeyen reaksiyonlara neden olabilir, yan etkilerin tezahürünü büyük ölçüde arttırabilir, zehirlenmeye yahut ferdin sıhhat durumunda keskin bir bozulmaya neden olabilir. Ek olarak, etil alkolün tesiri altında, tıbbi maddelerin mide duvarlarından kana emilme oranı birkaç kere azalır. Bu durum da yalnız ürünün etkinliğinde bir azalmaya değil, aynı zamanda etki süresinde de bir azalmaya yol açar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir