Proloonging Erkeklere Özel Geciktirici Krem

Proloonging krem erkekler için özel olarak geliştirilen ve günümüzde yaygın olarak erken boşalma problemi yaşayan erkekler tarafınca tercih edilmektedir.

Renksiz, tatsız ve kokusuz bir ürün olan Proloonging, Amerikalı Doc Johnson ilaç firması tarafından üretilmesinin peşinden kısa sürede sahip olduğu yüksek etkileri nedeniyle cinsel sağlık ürünleri arasında yaygın olarak tercih edilmeye başlamıştır. Cinsel ilişki esnasında yaşanmış olan en büyük sorunlardan biri erken boşalmadır. Bu probleminin önüne geçmek için çeşitli ilaç firmaları tarafınca üretilen ürünlerin kullanımı hem basit hem de etkili olduğundan ülkemizde de son yıllarda tercih edilmeye adım atmıştır.
Cinsel ilişkiden belirli bir süre önce kullanılmasının ardından ürünün etkileri uzun solukta etkilerini göstermektedir. Proloonging geciktirici ürünlerinin içinde yer alan güçlü etken maddeleri yardımıyla çiftlerin ilişkiden yüksek oranda haz almasına yardımcı olmaktadır.

Proloonging Krem nasıl Kullanılır?

Proloonging krem kullanımı cinsel ilişkiden 15 – 30 dakika öncesinde olmalıdır. Az miktarda sıkılarak penisin uç kısımlarından alt kısımlarına kadar hafifçe masaj yapılarak uygulanır. Uygulama sonrasında ürünün etkileri büyük oranda ortaya çıkacaktır. Organik içeriğinin yanı sıra kullanım kolaylığı sayesinde de günümüzde erken boşalma sorunlarından mustarip erkekler tarafınca Proloonging cinsel sağlık ürünleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Ürünü kullanmadan önce; tahriş olmuş cilt, sivilce ve açık yaraların olması halinde ürünün kullanımı tavsiye edilmez. Bunun dışında 18 yaşından büyük hepimiz tarafınca ürün kullanılabilir.

Proloonging Geciktirici Faydaları nedir?

Proloonging krem faydaları bir tek erkekler için değil bununla birlikte kadınlar içinde görülür. Erkeklerde erken boşalma sorununu önlediği için dolaylı olarak çiftler arasında daha etkili bir cinsel birliktelik oluşturacağı için Proloonging cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı her iki taraf içinde etkili olacaktır. Proloonging geciktirici ürünlerinin başlıca faydaları:

Erken boşalmayı önler,
Cinsel ilişki süresini uzatır,
Haz duygusunu artırır.
Bu ve benzeri daha bir çok faydası sayesinde ürünün çiftler arasında sağladığı yarar birçok farklı açıdan değerlendirilebilir.

Proloonging Geciktirici Çeşitleri nedir?


Proloonging geciktirici çeşitleri krem ve sprey olmak üzer iki farklı şekilde üretilmiştir. Genel anlamda geciktirici ürünler sprey, krem ve tablet şeklinde üretildiği için tesirleri de ürün özelliklerine gÖre değerlendirilmelidir. Krem ve sprey şekilde ürünlerin etkileri direkt sürüldüğü için daha kısa sürede ortaya çıkacaktır. Proloonging geciktirici çeşitleri:
Proloonging Delay Krem 2 oz./56g
Proloonging Delay Spray
Olmak üzere iki farklı seçeneğe haizdir. Ürünlerin kullanım kolaylığına nazaran tercih edebilirsiniz. Her iki üründe de müessir maddeler aynı olduğundan tesir süreleri aynı şekilde ortaya çıkacaktır. Erken boşalma sorunlarının ortadan kaldırılması ve cinsel ilişki esnasında her iki taraf içinde yüksek oranda haz alınması için geciktirici ürünlerin kullanımı son derece önemlidir.

Proloonging Ne Kadar Süre Etkili Olur?

Proloonging krem yorumları incelendiğinde ürünün tesir süresinin cinsel hazzın tam olarak alınmasını sağladığı yönündedir. İçinde sahip olduğu temel etkili maddeleri kısa süre içinde erken boşalma problemlerını önleyerek uzun soluklu bir cinsel ilişki deneyimi sunar. Adamların yaşadığı en büyük cinsel sağlık sorunları arasında yer edinen erken boşalma problemi için Proloonging geciktirici kullanımı ilişkiden alınacak verimin artmasında oldukça etkilidir.
İlişkiden 15 – 30 dakika kadar önce kullanımının arkasından 45 dakikaya kadar ilacın tesiri görülmüştür. Cinsel ilişki süresinin her halükarda uzatılmasını sağlayan ürünün kullanımı da oldukÇa basittir. Erken boşalmanın önlenerek erkekler için özel olarak geliştirilen etken maddeleri ile cinsel birliktelik çok daha etkili bir düzeye çıkarılır. Proloonging kullanımı ve tesirleri birçok açıdan fayda sağlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir