Prezervatif Satın Al

Prezervatif neredeyse % 97′ ye varan koruma özelliği sayesinde doğum kontrol yöntemleri arasında en güvenilir olanıdır aslında. Korunmak isteyen her erkek ya da kadın için uygulanması gereken bir yöntemdir.

Prezervatif al dendiğinde aslında kendi güvenliğini aldığını unutmamak gerekir. Nasıl mı? Günümüzde cinsel yolla bulaşan öyle çok hastalık var ki. İşte bu yüzden güvenli sex eşittir güvenli yaşam anlamına gelmiştir. Tek eşlilik anlayışından çok fazla haz etmeyen her birey için başvurabileceği ucuz ve etkili bir yoldur prezervatif kullanımı.

ereksiyon-hapii

1. Kaliteli Ürünler Uygun Fiyatlara !

Prezervatif al dedik ama peki nasıl kullanılır diye merak edenler var ise hemen cevaplayalım. Öncelikle ereksiyon halinde takılması gerekmektedir. Penis ucundan başlayarak sonuna kadar yuvarlanarak takılmalıdır. Penisi tamamen kaplaması gerektiğini unutmamak gerekir. Uygulama aşamasında prezervatifin ucunda bulunan rezervuar haznesi sıkıştırılarak buraya hava girişi önlenmelidir.

Her bir prezervatif sadece tek bir kullanım içindir. Prezervatif al demek kişinin hem şimdi hem de gelecekteki beklenmeyen sürprizleri için söylenmiş bir tedbirdir aslında. Uygulanma şeklinde yapılan en büyük hata cinsel ilişkiye girmeden önce takılmasıdır. Hâlbuki öncesinde penisten gelen kayganlaştırıcı sıvı içerisinde de sperm hücrelerinin bulunduğunu unutmamak gerekir. Her ne kadar nadir olarak görülse de prezervatifin içeride kaldığı durumlarda hemen bir jinekologdan yardım alınmalıdır.

15. Yıllık Tecrübeli Firmadan !!

Boşalmadan sonra penis vajina içerisinden yavaşça çıkartılmalı ve prezervatif ise bu esnada kavranarak herhangi bir olası riske meydan verilmemelidir. Güvenli bir ilişki tedbiri elden bırakmamayı gerektirir. Diğer çeşitteki ürünleri https://www.goldeczanesi.com/prezervatif-cesitleri adresinden bakabilir ve sipariş verebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir