Penis Büyütmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hemen hemen her zaman gerekliliğini ortaya koyan cinsel sağlık ve destek ürünleri her çift için oldukça önemlidir. Ürünlerin tarzlarından, tiplerinden ya da kullanım amaçlarından dolayı çok farklı seçeneklerin ortaya çıktığı görülürken, özellikle de erkekler için çeşitli fırsatları öne çıkaran ürünlerden yararlanmak oldukça yaygın olarak gözlemlenebilir. Örneğin penis büyütücü ürünleri ile erkekler istedikleri penis boyuna sahip olurlar. Bu şekilde kadınlar da aradıkları sertliği ve büyüklüğü erkeklerinde bulacakları için seks hayatından daha büyük keyif alabilirler.

Sadece erkeklere yönelik değil, kadınlara yönelik de çok sayıda farklı cinsel sağlık ürünü bulunabilir. İki tarafın da işine yarayan titan jel gibi ürünler ise daha pratik ve hoş detayların gerçek olmasını sağlar. İstenilen her pozisyon bu jeller ile mümkün olduğu ölçüde rahat olarak gerçekleşir.

Dileyen herkesin güvenilir bir online eczane yardımı ile bu ürünlere ulaşması mümkündür. Üstelik kaliteli cinsel sağlık ve destek ürünleri çok uygun fiyatlar ile kullanıcılarına ulaştırılır. Şimdi siz de tercihlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

Titan Jel ile En İyi Sonuçlar Nasıl Elde Edilebilir?

Seks hayatı her zaman daha renkli ve daha eğlenceli geçmelidir. Çiftler birbirleri ile güzel vakit geçirirken rahatlığı ve ferahlığı da hissetmelidirler. Psikolojik açıdan en güzel şekilde hissedebilmek için cinselliğin tam manası ile yaşanması şarttır. İşte burada da erkekler eve kadınlara düşen karşılıklı görevler vardır. Örnek olarak erkekler kadınlarını tatmin edebilmeli, kadınlar da erkeklerini tatmin edebilmelidir. Bu sayede ortaya müthiş bir enerji çıkacaktır. Bazen ise çeşitli sorunlar bu enerjilere engel olabilirler. Penis boyutundan memnun olmamak söz konusu sorunlar arasında yer alabilir. Fakat Titan Jel ile çok daha iyisi olacaktır.

Kaliteli Penis Büyütücüler

Ülkemizde Titan Penis Büyütücü jel satmaya tek yetkili olan firma bizler olduğumuz için sayfalarımızda bulunan her türlü ürünü detaylı şekilde inceleyip satın alabilirsiniz. Özellikle de penis büyütücü ürünlerde en iyi çözümlerin sağlanması ve orijinal ürünlerin kullanılarak kısa sürede doğru adımların atılması mümkündür. İşte buradaki bütün ürünler orijinal ve patentlidir.

Kullanışlı Titan Jel

Öte yandan eğer siz de penis boyunuz ile ilgili çok mutlu değilseniz mutlaka Penis Büyütücü Jel kullanabilirsiniz. Bu üründe yan etki ya da herhangi bir sıkıntılı sonuç görülmezken, ürünün tek yetkili satıcısı olarak da bizim firmamızın adı öne çıkmaktadır. Dileyen herkes kendini daha iyi hissetmek ve müthiş bir performans gösterebilmek için bu jeller den sipariş edip kullanmaya hemen başlayabilir.

Cinsel birleşmenin çiftler arasındaki göz ardı edilmeyecek olan önemi bazı durumlarda zayıflamakta ve bu ise ilişki içerisinde mutsuzluğa sebep olmaktadır. Erkekler için güç ve kendine olan güvem duygusu ise ilişkinin en temel taşlarından birini oluşturmaktadır. Kısa penise sahip olduğunu düşünen erkeklerin cinsel birleşme esnasında pasif duruma düşmesi ise bu duruma bir çözüm arayışı getirmiş bu çözüm ise tüm dünya da geniş bir kullanıcı listesi olan maxman olarak bulunmuştur.

Maxman Etkileri

Düzenli kullanımı ile birlikte kısa zaman içerisinde mutlu eden bir sonuç ile karşılaşıp penis boyunca ciddi bir büyüme görülmekte ve herhangi bir zararlı etkisi bulunmaması sebebi ile büyük bir rahatlıkla penis boyunu büyütmek isteyen erkekler tarafından maxman kullanılabilmektedir. İstenilen boyuta sahip olana kadar kullanılabilecek olan ürün bitkisel içerikli olması ile de büyük bir avantaj yaratmakta ve gün geçtikçe daha çok erkeğe ulaşarak kurtarıcı rolü üstlenmektedir.

İstenilen boyuta oluşan penis ile kendine olan güvenini tazeleyen erkeğin ilişki içerisindeki daha rahat ve daha istekli olan tavırları ile birlikte daha mutlu ve daha haz dolu bir cinsel birleşme ise yaşamasına ve yaşatmasına sebep olmaktadır.

Maxman kullanımı ile birlikte özgürlüğünü elde etmiş olan erkeklerin kendilerine olan güven duyguları ile birlikte kadınlara yaşatmakta olduğu mutluluğun gururunu yaşamak ise en etkili ve en hızlı şekilde sonuç veren cinsel ürün desteği ile mümkün olmaktadır. Gerek duyduğunuz cinsel sağlık ürünlerini mağaza adresinden temin edebilirsiniz.

Mevzu erkeklik ve penis olunca kent efsanelerinin ve abartının ardı arkası kesilmiyor. Yalan hatalı bilgilerden meydana gelen bu efsaneler,önceden yalnızca erkekler arasında tartışılırken,günümüzde bayanlarda bu efsanelerin sıcaklıklı takipçisi oldular. Bu yazımda, temas koçluğu yaptığım çiftlerin ve kadınların penis ile ilgili en fazla sordukları suallere verdiğim cevap verir yer alıyor. Hepsi ispatlanmış muayenehane incelemelere ve ilmi bilgilere dayanan bu cevap verir,sağlıklı bir penisten beklentinizi karşılamaya yardım edecektir diye tahmin ediyorum.

Soru 1 : Normal, sağlıklı bir adamın ortalama penis boyu kaç santimdir?

Cevap:Penis boyu ölçümü fazlası ilmi çalışmada dahi hatalı hesaplanmaktadır.Bir penisi kasıklardan ölçerseniz değişik,aşağıdan,yani testis hizasından ölçerseniz değişik neticeler çıkar. Üst taraftan ölçüm uygulanan,laboratuvar ortamında gerçekleşen 3 emin ilmi çalışmanın neticelerine göre,ortalama penis boyu şunlardır; Erekte olmamış(kalkmamış)ortalama penis büyüklüğü : 8,6 cm-9,3 cm arasıdır. Erekte olmuş (kalkmış) ortalama penis uzunluğu :12,9 -14,5 cm arasıdır.

Soru 2: Kadınlar için penis boyu ehemmiyetli mi ?

Cevap: Malumat kirliliğinin had safhada bulunduğu konulardan birisi de kadınların erkeklerin penis büyüklüğü ile ilgili düşünceleridir.Bu konuya da iki ilmi çalışma ile cevap vermeye çalışalım;

Çalışma 1 Yaşları 19 ila 49 arasında olan 556 bayana penis boyunun onlar için sekste ne kadar ehemmiyetli bulunduğu sorulmuş.Verilen cevap verir şu şekilde; %18 ‘i penis boyunun oldukça önemli olduğunu söylemiş. %22 ‘si penis çapının (kalınlığının) oldukça önemli olduğunu söylemiş.

Çalışma 2

52031 gönüllünün katıldığı web bazlı bir ankette , bayan ve erkeklere penis boyundan memnuniyetleri sorulmuş.Verilen cevap verir ilginç; Kadınların %85 ‘i eşlerinin ya da sevgililerinin pensi büyülüğün den memnunken, Erkeklerin yalnızca %55 ‘i kendisi penis boylarından hoşnut. Diğer bir ilmi gözlem çalışmasında meydana çıkan neticede şaşırtıcı; Penis büyütme operasyonu olmak isteyen erkeklerin fazlalığı normal boyutlarda penise sahipken,penislerinin küçük olduğunu düşünerek operasyon masasına yatıyorlar.

Özetle; Penis boyu konusunda kadınlar sandığımızdan henüz uygun düşünüyorlar.Büyük penisli adamla seks inşa etmeyi kadınların fazlası,sadece merak ettiği için bu tür bir şey istiyor. Penis boyu kadından ziyade erkek için henüz devasa bir mesele olarak karşımıza geliyor. Peki neden? Porno filmlerin ve yanıltıcı penis büyütme reklamlarının tesiriyle erkekler gerçekte normal olan penislerinden hoşnut olmuyorlar.

Soru 3 :Penis büyütücü pompalar işe yarıyor mu?

Cevap:Penis büyütme pompaları derli toplu kullanıldığında penisi büyütür.Kanı vakumlayarak penise çeken pompa ,peniste kanlanmanın artmasını sağlayıp henüz kalın ve uzun görünmesini sağlar.Penis büyütücü vakum pompaların etkinliğine değin ilmi bir çalışmayı paylaşmak isterim; 2006 senesinde British Journal of Urology International mecmuasında yayınlanan bir çalışmaya göre,bir küme gönüllü erkek hafta içerisinde 3 sefer 20 ‘şer dakika tıbbi penis pompasını 6 ay süresince kullanmayı kabul ettiler.  Süre nihayetinde gönüllü deneklerin penis boyları ölçüldüğünde ortalama büyümenin 0,5 cm bulunduğu gösterilmiş.Ancak ilgi edilmesi lüzumlenen en ehemmiyetli mevzu,penis pompasını derli toplu ve daimi kullanmak.Aksi durumda elde ettikleri büyüme ve kalınlaşma geçici olabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir