Partnerinizi Anal Sekse Hazırlayın

İlk aksi temas tecrübesi fazlası bayan ve çift için hayal kırıklığı ile sonuçlanmakta. Hatta, ilk anal seksin yaşattığı travmadan kaynaklı cinsel yaşamı derinden yara alan bayan ve genç kızlar vajinal sekse dahi temkinli yaklaşmaktalar. Anal seks konusunda Cinsellik sayfasında 4 değişik imla henüz bulunuyor.Acısız ve zevkli anal sevişme için,her gün tahminen 3 bin şahıs doğrulusunda okunan o yazılarıma da göz atmanızı öneririm. Bu yazımda ise,ilk kez anal seks yaşayacak bayanlara basit ve zevkli aksi temas için ilmi tavsiyelerde bulunacağım.

1- Psikolojik olarak en ferah ve en turkulu olduğunuz anda anal sekse ”evet” deyin:

Eğer bayan hevesli ve psikolojik manada ferah değilse,dünyanın en iyi anal temas tavsiyelerini uygulayın,bir işe yaramaz! Sebebi ise;Anal bölge adale dokusuyla kaplıdır. Kas dokusunun gevşemesi ve kendisini bırakması için bayanın kafası ferah olmalı,anal teması arzulamalıdır. Ancak bu yolla anal kaslar (sfinkter) kendisini ferah bırakır ve penisin girmesine imkan tanır.

2- Derinlemesine anal temizlik yapın

Sağlık ve hijyen kaideleri gereği,anal temas evvel kesinlikle dışkılama yapılmış olması gereklidir.Ama dışkılama tek başına anal sekse hazırlık için kafi değildir.Penisin ilerleyeceği rektum ve kısmen kolon bölgesinin de temizlenmiş olması lazım olur. Böyle bir temizlik için eczaneden anal lavman ya da bir sex shoptan kalifiye anal temizleyici almanızı öneririm. Anal bölgesinin temiz olmasından güvenilir olan bir bayan, anal sekse henüz iyi konsantre gerçekleşir.

3- Anal kayganlaştırıcı ve sakinleştirici krem kullanın

Diğer kimi anal seks yazılarım da da ele aldığım emeliyle,kaliteli anal seksin olmazsa olmazı anal kayganlaştırıcılar ve rahatlatıcılardır. Evde tespit edilen krem,losyon,yağ gibi şeyleri anal seks için kullanmayın. Çünkü o tür ürünler penis ilişkisi ile ciltten basitçe uzaklaşırlar. Özellikle içki sahibi olan nemlendiricileri mutlaka kullanmayın.Alkol anüste devasa bir efkâr ve yanmaya sebep gerçekleşir. Yoğun kıvamlı,ciltten basitçe uzaklaşmayan,kaliteli bir anal kayganlaştırıcıyı ilişkiden evvel anüs ve penise masaj yaparak bolca uygulayın. Ülkemize yeni gelen,rahatlama ve kayganlaşmayı birlikte yayınlayan anal sakinleştirici kremlerde bir başka tercih…Aşağıda ithal ve kalifiye bir anal sakinleştirici kremin resmi yer alıyor.

4- Doğru pozisyonda anal seks deneyin

‘’Anal seks pozisyonları-resimli anlatım’’ adlı yazımda,ters temas için en uygun pozisyonları detaylı olarak açıklamıştım. O yazımda da önerdiğim cenin (kaşık) pozisyonu ilk aksi temas için en iyi pozisyondur.

5- Klitoris ve vajina uyarımını suistimal etmeyin

Yukarı da belirttiğim emeliyle, bayan anal seksten beğeni alsa dahi yalnızca anal seks ile orgazma ulaşması zahmetlidir.Bu nedenle,anal temas devam eder iken erkek ya da bayan klitorisi uyarmalıdır. Eğer parmakla uyarım kafi olmuyor ise,kaliteli ve kuvvetli titreşim yayan bir vibratör kullanabilmeniz mümkün. Hatta,erkek penisi anüste iken vibratörü de vajinal yoldan alabilmek kadında çift bir haz yaratıp, henüz basit orgazm olmasına yardım edebilir.

6- Anal tıkaç kullanın

Eğer adamın penisi defa devasa ve kalın ise,anal kasları açmak ve deşarj olmak için temas evvel anal plug(tıkaç) ile anüsü alıştırın. Ters temas için kalifiye olarak geliştirilmiş anal tıkaçlar hem kasların gevşemesine yardımcı olur,hem de bayanın anal seksten beğeni almasını temin ederler. Aşağıda kalifiye bir anal tıkaç resmi yer alıyor.

7- Kesinlikle prezervatifle aksi temas deneyin

Anüs içindeki zararı dokunabilecek bakteriler şayet prezervatif kullanılmaz ise penise yapışırlar ve oradan farklı bölgelere geçip cinsel hastalıklara sebep olabilirler. Anal temas bittikten ardından penis mutlaka vajinaya sokulmamalıdır. Bu tür meseleler yaşamamak için,kaliteli bir kondom kullanın. Anal temas bittiğinde elinizi bulaştırmadan peçete sayesinde penisten çıkarın ve atın.

İnsanların cinsel yaşamlarında en fazla merak ettiği cinsel temas türü de anal seks’dir. Anal seks erkek cinsel organının kadının poposuna girmesine anal seks adı verilir. Yapılan bir incelemeye göre erkek ve bayanların tahminen yarısı anal seks deneyiminde bulundukları meydana çıkmaktadır. Şuursuz ve bilgisizce uygulanan anal seks ardından rahatsızlık, efkâr ve ağrı olduğundan kaynaklı çiftler anal seks gerçekleştirmekten vazgeçmişlerdir. Bu makalemde anal seks evveli ne inşa etmek gerekliliğini ve sebep yapması gerekliliğini ayrıntılı bir şeklinde izah edeceğim. Eğer yazdıklarımı doğru bir şeklinde uygular iseniz partnerinizi anal sekse basitçe hazırlayabilir ve anal seks esnasında hem acısız ve ağrısız cinsel temasta bulunmasını sağlayabilir hemde bu anal seks den beğeni almasına yardımcı olabilirsiniz. Genellikle anal seks isteyen şahıslar erkekler olmaktadır ve bu yazımda sizlere İlk konuşmadan anal seks yapmaya kadar, eşinizin rahatsızlığını azaltmak ve hem anal seks tecrübenini ağrısız duruma getirmek hatta keyifli duruma getirmek için stepleri belirteceğim.

ANAL SEKS İSTEĞİNİZİ PARTNERİNİZE BELİRTTİN!

Anal seks yapmanın ilk adımı partnerlerin bu hususta anlaşması ile başlar ve genellikle erkeklerin anal seks tecrübesi yaşam sürdürmek istemelerinden kaynaklı erkeklerin partnerlerine anal seks isteklerini belirtmek için doğru süreyi beklemelidir. Yanlış vakitte söyleyeceğiniz bu isteğinizi partneriniz doğrulusunda normal cinsel yaşamınızda mutsuz bulunduğu manasını çıkarabilir. Doğru vakit olarak ise akşam yemeğinden ardından ya da mükemmel seks yaptıktan ardından ikinizin de rahatlamış bulunduğu bir saate kadar bekleyin. Anal seks isteğinizi belirttikten ardından partneriniz doğrulusunda herhangi bir korku ya da endişe hissediyorsa böyle kaygılardan kurtulmak istediğinizi belirtin. Doğru ve açıkça bu anal seks in onun istediğini vakit da biteceğini söyleyerek partnerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

ALKOL Ya da Bağımlılık yapıcı madde MADDE ALMAYIN!

Cinsel temas türlerinden kadın için en zorlayıcı cinsel temas tür anal seks’dir. Çünkü yapılacak her bir hatalı hareket kadınlara efkâr, ağrı verebilir ve anal seksi son vermek isteye bilir. Deneyim süresince eşinizin ruh durumunu ve konforunu doğru bir şeklinde seyredip değerlendire bilmeniz için açık bir başa gereksiniminiz var. Bu cinsel ilişkinin devamlılığı için bayanların arzuları, konforu ve rahatlığı defa ehemmiyetlidir.

ANAL SEKS Evveli PARTNERİNİZ İLE BANYO YAPIN!

Eğer anal seks yapmaya hüküm verilen iseniz bu cinsel temasta en ehemmiyetli unsurlardan biriside temizliktir. Eşinizle beraber bir banyo yapın ve birbirlerine yıkanarak bilhassa partnerinizin anüsünün temiz olmaması halinde anal seks den derhal vazgeçebilirsiniz. Kapsamlı bir temizlik hem anal cinsiyete girmeniz için henüz ferah hissetmenize yardım edecektir. Anal sex evveli ayrıntılı bir temizlik için buradaki konuma göz atabilirsiniz.

BİR SONRASI ANAL SEKS GARANTİ DEĞİL

Anal seks denemeyi partneriniz kabul etmiş olsa bile, bir henüz ki sefere bunun gerçekleşeceğini düşünmeyin. Anal seksine başlamadan evvel eşinizin hazır ve hevesli olmasından güvenilir olun ve her anal seks öncesinden partnerinizden onay almanız gereklidir.

ACIYI AZALTMAK İÇİN ANAL KAYGANLAŞTIRICI KULLANIN!

Yapılmış olan bir incelemeye göre ilk kez anal seks tecrübe edinin çiftlerin bu cinsel temas sırasından rastgele anal kayganlaştırıcı ürünü kullanmadığını meydana koydu.

Eğer anal seks yapmada hükümlü iseniz mutlaka ve kesinlik su ya da silikon bazlı anal kayganlaştırıcı kullanmanız gereklidir. Çünkü böyle kayganlaştırıcı kullanmanız size ve partnerinize birçok üstünlük sağlayacaktır. Partnerinizin alabileceği herhangi bir acıyı ve ya ağrıyı bu kayganlaştırıcılar vasıtası ile azaltabilirsiniz.

PARTNERİNİZİ ANAL SEKSE HAZIRLAYIN!

Partneriniz ile derhal anal sekse başlamayın ilk olarak partnerinizi anal seks hazırlamanız gereklidir. Bu şöyle yapabilirsiniz ; bir parmağınız ile partnerinizin anal da yavaşça girmeyi tecrübe edinin sakın derhal tamamını sokmayın aheste ve ileri sokun ve çekin her soktuğunuzda bir evveline göre daha çok sokunuz. Eğer partneriniz size yeşil ışık verilen vakit, iki parmakla, sonrasında ufak bir seks oyuncağıyla veyahut penisiniz ile tecrübe edinin. Bu, eşinizin anal seks için hazırlanırken eşinin yeni duyumlara alışmasın ayardım eder. Bu tür etkinlikleri yeniliğe ahenk sağlamasına yardımcı olmak için birkaç geceye yayılabilirdi. İkiniz için en ferah olanı bulabilmeniz için de muhtelif pozisyonlarda denediğinizde güvenilir olun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir