Monotonlaşan Cinsel Hayatı Canlandıran 4 Seks Oyuncağı!

Rutinleşen seks yaşamı,çiftlerin birbirlerine olan alakasını azaltmakta,seks sanki ‘’görev icabı yapılan’’ bir etkinlik durumuna gelmektedir. Monotonlaşan cinsel hayat en fazla kadınları etkiler. Çünkü erkek fizyolojik yapısı gereği,orgazma henüz basit ulaşırken,kadın için bırakın orgazmı,seksten beğeni alabilmek dahi imkansızlaşır. Bu yazımda,seks hayatında bıkkınlık yaşam sürdüren evli danışanlarıma önerdiğim seks oyuncaklarını ve sebep önerdiğimi ilmi bilgiler ile birlikte sizlerle de paylaşmayı düşünüyorum.. Çiftlerin seks yaşamındaki monotonluğu aşmaya yardımcı olacak erotik ürünler hangileri?

1- Anal Plug (Anal Tıkaç)

Ters temasa bakış açınızdan bağımsız olarak anal plug (anal tıkaç) kullanmanızı mutlaka öneririm. Anal kazanın yapısına göre geliştirilmiş olan böyle seks oyuncakları kadında ve erkekte değişik beğeniler uyandırırlar.Ne demek istediğimi kısaca açıklayayım; Kadında anal tıkaç ne işe fayda,nasıl kullanılır;Kaliteli bir kayganlaştırıcı ile anal bölgeyi kayganlaştırın,ardından siz ya da kocanız anal tıkacı anüsünüze yerleştirsin. Daha ardından,anal tıkaç içinizdeyken,eşiniz vajinal yoldan girsin ve temasa başlayın. Eğer önyargısız olarak çift uyarılmaya marzu kalırsanız (anal tıkaç ve penis) şu duyguları yaşamanıza takviye edecektir; İki penisle eş zamanlı temasa girmenin zevki. Anal tıkacın uyguladığı baskı neticesi eşinizin penisinin vajina duvarınızda daha fazla hissedilmesi ve değişik noktalara ilişkisi. Penisi henüz devasa ve henüz kalın hissetme. Penisin G Noktasına ilişkisini kolaylaştırıp ,G Noktası orgazmı hayata. Erkeklerde anal tıkaç ne işe fayda,nasıl kullanılır; Geldik en zor sayılan konuya. Eşiyle seks yapar iken anal tıkaç kullanmasını önerdiğim fazlası erkek danışanım,kendisinin eşcinsel(gay) olmadığını söyleyip,itiraz etmekte. Ama bir sefer deneyenler ise ne demek istediğimi henüz iyi anlamakta. Değerli okuycularım, anal plug ya da mini boy vibratörü eşinizle seks yapar iken kullanmak sizi gay yapmaz. Eşcinsellik bir kalıtsal eğilimdir.Prostat uyarıcılı anal tıkaç kullanmanın bir erkeğe ilmi olarak ispatlanmış faydaları ise şunlardır; Vücudun en çok sinir ucu tespit edilen illerinden birisini ikaz edip henüz sert bir ereksiyon sağlarsınız. İçeri alınan anal plug prostat bezini ikaz eder.Bu uyarım sizi henüz ateşli seks yapmaya ister,daha sert bir penisiniz gerçekleşir. İçinizdeki doyurulması lüzumlenen kadınımsı duyguları beğeni edersiniz.  (gay olmaktan soz etmiyorum)

2- Belden Bağlamalı Vibratör ya da Dildo

Belden bağlamalı evlilik kurtarıyor adlı yazımda detaylı olarak ele aldığım bir seks oyuncağı. Yatak odasını canlandırmak isteyen bütün çiftlere belden bağlamalı vibratör ya da gerçeğe yakın penis öneriyorum. Nedenleri ise; Kadının değişik boy ve kalınlıktaki farklı bir penisle temasa girme talebi ,kocası doğrulusunda giderilir.(Erkek belden bağlamalıyı takar ve eşiyle sevişir. Bu noktada içi boş belden bağlamalı protez penisler başka bir seçenektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir