Green Temptation D9 Damla Nedir?

Her geçen gün artan gereksinimler, değişen dünya standartları ve ilerleyen teknoloji sayesinde yeni ürünlerle tanışıyoruz. Bu ürünler Türkiye genelinde kullanılan, kullanıcı yorumlarıyla ilgi gören, değişik formülleri ile dikkat çeken ve yoğun talep gören ürünlerdir. İncelemekte olduğunuz bitkisel damla da yeni çıkan ürünler kategorisinde yerini hızla almakla beraber ülkemizde de web sitemiz aracılığı ile satışı gerçekleşmektedir. Hangi siteden güvenle temiz edebiliriz, nerede satılır ve nasıl haiz olabilirsiniz sorunuz cevabı olarak tam şu anda en doğru adreste bulunmaktasınız.

Green Temptation D9 bayanlara özel bir üründür. Kimyasal içermez. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Alkol hariç tüm içeceklere 7-12 Damla arasında damlatmanız yeterlidir. Tadı rengi ve kokusu yoktur. İlaç değildir.

İçindekiler Nedir ?

Bitki ve bitki özleri kullanılarak meydana gelmiş bir bitkisel takviye edici gıdadır. İçeriğinin bitkisel olması bugün pek çok kullanıcının da derhal sipariş vermesine neden olmaktadır. Artan taleplere karşılık verebilmek için stoklarımızı her zaman kafi olabilecek konumda tutmaya çalışmaktayız. Green Temptation damla içeriği bilgisini detaylı olarak ambalajında yer alan bileşenler kısmından ulaşabilirsiniz. Tüketicilerimiz günün her saatinde sipariş vermeye devam etmektedirler. Hastalık ve hastalık gibi tıbbi sorunlarda doktorun reçeteyle vermiş olduğu ilaç ne olursa olsun değildir, besin takviyesidir. Herhangi bir tadı, kokusu ve rengi yoktur.

Green TemptationD9 damla işe yaramıyor mu sorusu artık sormayacaksınız. Etkisini gösterebilen bir sıvı olan cinsel sağlık üründür.

Kadın Uyarıcı

Green Temptation kullanımından 20 dakika sonrası içerisinde tesirini göstermektedir. Bundan dolayı en minik bir temas ile cinsel uyarılma olacaktır. Tüm içeceklerde kullanılır, renk koku tat vermez.

Kadın Uyarıcı Etkileri

Bayanlarda Cinsel bölgenin duyarlılığını artırır ve cinsel ilişkiden daha çok zevk almaya sebep olur
Vajinada sulanmayı artırarak cinsel ilişki isteği sağlar
Cinsel ilişkide çoklu orgazm olma imkanı sunar
Cinsel ilişki esnasında acı veren hisleri ortadan kaldırarak cinsel ilişkiden daha çok haz alınmasını sağlar
İç ve dış cinsel organların sinir uçlarının iletkenliğini artırır, bu sayede kadının ilişkiden aldığı hazzı tüm vücudunda hissetmesine, hazzın doruklarına erişmesinİ sağlar
Cinsel ilişkiye karşı olan soğukluğu ortadan kaldırır
Stresi giderir, ruh halini iyileştirir ve hormon dengesini düzenler

Green TemptationD9 Damla organik İçeriklidir. Kimyasal içermez. Alkollü ve asitli içecekler hariç tüm içeceklere, Çay bardağı boyutundaki bardağa 7 damla, Su bardağı boyutundaki bardağa 12 damla damlatabilirsiniz. Herhangi bir yan tesiri yoktur. Aç veya tok alınması fark etmemektedir. İlaç Değildir. Bitkisel gıda Takviyesidir.

Green TemptationD9 damla içeriği afrodizyak bakımından fazlaca varlıklı bir menüye haizdir. Organik ve bitkisel olduğu için yan etki yaratmaz. Kadın istek artırıcı damla kadınların cinsel arzularını harekete geçirmeye ve arttırmaya yönelik olarak özel bir şekilde formüle edilmiştir.

Piyasada ki diğer ürünlere göre üstün etkilere haiz olan Green TemptationD9 damla içinde ne olduğu, ekonomik fiyatı ile kullananların 1 numaralı tercihidir.

Green TemptationD9 Tesirleri

Green temptationD9 damla hanımefendilerin cinsel dürtülerini harekete geçirmeye destek sunar.
Cinsel performanslarını güçlendirerek, dinamik ve enerji dolu olmalarına destek verir.
Kadınların cinsel organlarında ki kan akışını hızlandırarak orgazma yardımcı olur.
Unutulmaz ve eğlenceli bir gece geçirmenize destek olur.
Green TemptationD9 etkileri 6 saat süresince devam etmesine yardımcı olur.
Kadınların cinsel ilişki öncesi yaşadıkları utangaçlık ve çekingenlik şeklinde duyguları yok etmesine yardımcı olur.

Green TemptationD9

Green TemptationD9 bayan Azdırıcı Damla doğal İçeriklidir. Kimyasal içermez. Alkollü ve asitli içecekler hariç tüm içeceklere, Çay bardağı boyutundaki bardağa 7 damla, Su bardağı boyutundaki bardağa 12 damla damlatabilirsiniz. Herhangi bir yan tesiri yoktur. Aç yada tok alınması fark etmemektedir. İlaç Değildir. Bitkisel gıda takviyesidir.

Damla etkileri kadınların cinsel dürtülerini harekete geçirmeye yardımcı olur. Cinsel performanslarını güçlendirerek, dinamik ve enerji dolu olmalarına destek verir. Hanımların cinsel organlarında ki kan akışını hızlandırarak orgazma destek sağlar. Fakat önerilen kullanım talimatlarında ki doz aşımını gerçekleştirirseniz kalp çarpıntısı yapabilir. Unutulmaz ve eğlenceli bir gece geçirmenize destek olur. Damla tesirleri 6 saat süresince devam etmesine destek sağlar. Bayanların cinsel ilişki öncesi yaşadıkları utangaçlık ve çekingenlik benzer biçimde duyguları yok etmesine destek sağlar.

Green TemptationD9 bayan azdırıcı damla natürel İçeriklidir. Kimyasal içermez. Alkollü ve asitli içecekler hariç tüm içeceklere, Çay bardağı boyutundaki bardağa 7 damla, Su bardağı boyutundaki bardağa 12 damla damlatabilirsiniz. Herhangi bir yan tesiri yoktur. Aç veya tok alınması fark etmemektedir. İlaç Değildir. Bitkisel besin Takviyesidir.

Libido azlığı, sevişmeyi istememe ve cinsel isteksizlik kadınlar arasında sık rastlanan bir durumdur. Yapılan istatistiklere bakılırsa Türkiye’de kadınların yüzde 33’ü hayatlarının bir döneminde bu problemi yaşamaktadır.

Çoğu kadın menopoz ve perimenopoz dan dolayı hormon düzeylerinde dengesizlik yaşamış olduğundan cinsel dürtülerinde azalma olur, doğrusu libido azalması konusunda sorunlu oluyorlar. Bir hanımın cinsel dürtüsünde azalma-hatta tamamen ortadan kaybolmasının çeşitli nedenleri vardır:
Menopoz,
Egzersiz eksikliği,
Kilo,
Doğum,
İçerisinde kimyasal bulunan ilaçların yan tesirleri,
Stres ve bitkinlik,
Huysuzluk

Tıpkı erkeklerde cinsel isteği arttıran ürünler benzer biçimde, bayan azdırma damlası Green TemptationD9 kadın Azdırıcı Damla‘nın muhteviyatında kan akışını artırarak bayanlarda cinsel fonksiyon artırmaya yardımcıdır. İçerisinde klinik olarak onaylanmış ve doktorlar tarafınca tavsiye edilen yüksek kaliteli doğal takviyeler vardır.

Green TemptationD9 bayan Azdırıcı Damla doğal cinsel libido artırmaya destektir. Green TemptationD9 Azdırıcı Damla hanım cinsel dürtüsü geliştirmek için formüle edilmiş doğal tamamen güvenli, yüksek kalitede bitkisel bayan azdırma damlasıdır. Afrodizyak damla, afrodizyak ilaçlar içinde en etkili bayan azdırma damlası olarak üretilen hanımefendi azdırıcı damla olup hanım libidosunu arttırmak ve sekse olan isteğini harekete geçirmek için etkileri güçlü olan bitkilerden formüle edilmiştir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir