Geciktiriciler ve Erken Boşalma Nedir ?

Geciktirici ürünler erkeklerin en fazla karşılaştıkları mesele olan erken boşalma ürünlerine genel olarak verilen isimdir. Geciktiriciler ürünler hap, krem ve sprey olarak 3 değişik türde mevcuttur. Bu ürünler ile boşalma müddetini uzatıp erken boşalma problemini ortadan kaldırmanız olası olmaktadır. Erken boşalma ise şu şekilde diye biliriz; Bir adamın kendisi irade dışı olarak cinsel birleşim sırasında 60 saniyeden kısa müddet içinde boşalma vaziyetine erken boşalma olarak tanımlanmaktadır. Bu mesele ile karşılaşan erkekler içerisinde cinsel temasta utanç verici olmaktadır zira cinsel ilişkinin defa hızlıca bitmesi eşliğinde partnerlerine istenilen beğeni ve doyumu veremezler. Erken boşalma sorununun çoğu sebebi olmaktadır esas sebepleri ise; psikolojik, geçmişte yaşanan kimi haller ve fiziksel yol açabilir.

Geciktirici Ürünler Kullanımı

Geciktirici ürünler üç değişik tür bulunmaktadır şunlar hap, krem ve sprey ürünleridir. Kullanım bakımında krem ve sprey ürünleri aynıdır ve hap ürünleri değişiktir. Krem ve sprey ürünleri muhtevası itibariyle aynıdır ve diş tedavilerinde uyuşturma emeli ile sarf edilen Lidokain faktör maddesi sahiptir. Bu madde ile penis uyuşturma sağlanır ve hissiyat bir azaltılarak boşalma müddetinin uzatılmasını sağlanır. Geciktirici krem ve sprey ürünlerinin tüketimi ise şöyle olmaktadır. İlişkiden yarım saat evvel penis sap ve testis bölümüne krem ve sprey sürülerek penis de uyuşturma sağlanır. Sürme işleminden ardından yarım saat beklenmesi gerekmektedir. Yarım saat içinde penis anlaşma olacaktır. Bu müddet zarfında penis herhangi bir su ile ilişki etmemesi gerekmektedir diğer türlü Lidokain başka bir deyişle uyuşturma özelliğini kaybedecektir ve boşalma süresinden herhangi bir değişim olmayacaktır. Geciktiriciler hap ürünlerinin tüketimi ise ilişkiden minimum 3 saat evvel 1 adet hap ürünü içerler. Hap ürünlerinin 24 saat özelliği yer alır başka bir deyişle 3 saat ardından derhal temasa girmeniz gerekmemektedir. %100 bitkisel olan bu ürünler besin takviyesi olarak satılır ve içki ile tüketiminde herhangi bir tesir azalması görülmemektedir.

Geciktirici Ürünlerde Yan Tesir Var mı?

Geciktirici krem ve sprey ürünlerinin faktör maddesi olarak genel olarak dişçilerin anestezi içinde kullandıkları Lidokain faktör maddesine sahiptir. Bu faktör maddesi deriye, sürülen bölüme ya da penis’e uygulandığında buranın uyuşturmayı sağlar. Lidokain faktör maddesi deriye ya da penis’e hiçbir yan tesiri olmaz. Sadece kullanan erkek şayet partneri ona oral temas yapar ise partneri ağzına Lidokain faktör maddesi bulaşır ise ağzını bir müddet uyuşmasına kapı aralayacaktır. Diğer geciktirici ürün olan hap ürünleri ise tamamıyla bitkisel ürünlerden üretildiğinden kaynaklı kullanan erkeğe hiçbir yan tesir sağlamaz ve ayırıcı kullandığı hiçbir şeklinde anlaşılmaz ve partnerine hiçbir şeklinde de zarar veremeyecektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir