Geciktiriciler İle Erken Boşalmayı Önlemek Sizin Elinizde!

Erken Boşalma Sorunu Nedir?

Cinsel ilişki esnasında boşalmama ya da erken boşalma da bir kısırlık sebebi olabilir. Erken boşalmanın sebebi psikolojiktir ve giderek ilerler. Hiç boşalmama (veya meninin mesaneye akması) yaradılış sorunları ya da sinir sistemi, omurilik, şeker hastalığı, kimi bağımlılık yapıcı madde ilaçların çok alınması gibi nedenlerden olabilir. Dr. Seguy’den misal “Bay Jean İle kadın 5 sene evvel evlenmişler ama çocukları olmamıştır.

Erken Boşalma Sorunu
Bana geldiler, muayenemizde beyde azoospermie (menide hiç perma yok) belirleme ettik.
Hormon balansı normaldi. Testisler normaldi ve çocuklukta torbalara normal inmişti. Bu halde cinsel yaşamlarının tamamı ile normal bulunduğu sanılıyor. Defalarca uygulanan muayenede menide perma yok, ayrı olarak akan meni 1 cm küpten az. Bunun Üstüne perma kordonlarının da idrar borusuna kadar açılan bölümleri radyolojik bir muayeneden geçirildi.

Erkekte Erken Boşalma
Gördük ki sperma kordonlarının idrar borusuna açıldıkları yerde bir bozukluk var ve meni mesaneye akmaktadır. Nitekim cinsel temastan ardından Jean’ın idrarı kontrol edildiğinde, sidik içerisinde defa miktarda ve işlek sperma görülmüştür. Bu idrar santrifüjden süzülüp elde olunan meni hanımının rahmine şırınga edilmiş ve 2 ay İçerisinde Hanım gebe kalmıştır.” Jean’ in vaziyeti karışık bir olaydır fakat kısırlığın bu gibi nedenlerden de olabildiğini göstermiştir. Bu yüzden erken boşalma ya da hiç boşalmama gibi hallerde bir hekime gidilmelidir.

Erken Boşalma ve Sağlıklı Cinsel Hayat

Seks hayatı insanların çok değer verdiği bir konu olarak dikkat çeker. Çünkü birbirini seven iki insanın şevk ve istekle beraber olması hem rahatlatıcı etkisi, hem de mutluluk vermesi ile taçlanır. Bu noktada zaman zaman yaşanan sıkıntılar, isteksizlikler ve belli başlı sorunlar ilişkinin tamamını derinden etkiler. İşte bu nedenle de sıkıntılı olan konularda destek ürünlerinden fayda sağlamak hem sağlık açısından, hem de psikolojik anlamda önemlidir. Pek çok erkeğin erken boşalma gibi bir probleme sahip olduğu günümüzde, bu problemi aşmak için kullanılan destek ürünleri değerlendirilir ve bu ürünler arasında geciktiriciler de gösterilebilir.

Erkeklerin geç boşalmasını sağlayan, bu şekilde ilişkiyi saatlerce canlı tutan geciktiriciler kadınların da ilişkiden fazlası ile zevk almasını sağlar. Çünkü erken boşalan erkek hemen yeni bir birleşme için istekli olmayacaktır. Bu da kadının zevk almadan ilişkiyi bitirmek zorunda kalmasını sağlayacaktır. İşte bu sorunu da geciktiriciler çözmektedir. Erkekler geciktirici kullanımı ile kadınlarının zevk almasını sağlayana kadar ilişkide kalabilirler.

Erken boşalma sadece bizim toplumumuzda değil, dünyanın pek çok yerinde var olan bir sıkıntıdır. İşte bundan dolayı da insanların geciktiriciler ile ilişkilerine can verdikleri görülür. Dileyen herkesin hem daha çok zevk almak, hem de partnerini çok mutlu etmek için değerlendireceği bu ürünler kaliteli, sağlıklı ve ilgi çekicidir. Şimdi siz de isteklerinizi bu şekilde karşılayabilirsiniz.

Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Ürün Satışı

Çiftlerin eğlenceli, keyifli ve güzel ilişkilerini sürdürmeleri noktasında bazı konular sıkça öne çıkar. Cinsel hayat bunlardan birisidir. Çünkü cinsellik en güzel şekilde yaşanırsa ilişki de o anlamda şekil alır. Her iki taraf da en iyi şekilde tatmin olmalı, seks hayatının mutluluk verici sonuçları iki tarafı da olumlu yönde etkilemelidir. Tüm bunlar için bazen cinsel sağlık ve destek ürünlerine ihtiyaç duyulabilir. Örnek olarak geciktirici hap kullanan erkeklerin erken boşalma gibi sorunları da ortadan kalkacağı için çift mutluluğu fazlası ile bulmuş olacaktır.

Yalnızca erkekler tarafından değil kadınlar tarafından da çok tercih edilen cinsel geciktiriciler pek çok ilişkinin olmazsa olmaz cinsel destek ürünleridir. Bu ürünlerin ilk kullanım nedeni erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak olsa da cinsel olarak herhangi bir sorunu olmayan ancak cinsel aktivite sürelerini uzatmak isteyen erkeklerde bu ürünleri sıklıkla satın alarak kullanmaktadır. Özellikle geciktirici hap türleri erkeklerin artık rutin olarak kullanmayı alışkanlık haline getirdikleri ürünlerdir.

Kadınların da erkeklerin de önemle üzerinde durdukları konular arasında cinsel hayatlarını doyasıya yaşamaları konusu baş gösterir. İster genç çiftler olsun, ister orta yaşlı kesim olsun, isterse de yeteri kadar tecrübe sahibi çiftler olsun kimi zaman bir takım sorunlar ile karşılaşabilirler. Bu sorunların arasında cinsel isteksizlik gibi, sertleşememe gibi, performans kaybı ya da verimsizlik gibi noktalar da dikkat çeker. Özelikle de erkekler için cinsel konular çok daha önemli hale gelebilir. Bilhassa da erken boşalma gibi sorunlar söz konusu ise geciktirici ilaçlar kullanılarak önemli etkiler yaratılabilir.

Geciktirici Krem Ürünleri

Daha pratik ve daha kolay bir kullanım için geciktirici krem ürünleri gerekirken, şimdi siz de bu ürünlere en uygun fiyatlar eşliğinde ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri hemen tedarik edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öte yandan sadece hap değil, kremler de etkili yönleri ile öne çıkarlar. Özellikle de geciktirici krem ürünleri fazlası ile dikkat çekerken, krem uygulamaları sonrasında erken boşalma ile iktidarsızlık sıkıntıları da tarih olmaktadır. Bu sayede de çiftin yatak maceraları daha eğlenceli hale gelir.

Erkekler geciktirici ürünleri kullanarak cinsel performanslarını maksimuma taşırken partnerlerini de hazzın doruklarına taşımanın gururunu ve keyfini yaşamaktadırlar. Piyasada birbirinden farklı birçok geciktirici ürün alternatifi bulunur ve bunlardan en çok tercih edilenler geciktirici krem ve sprey çeşitleridir.

Geciktirici Sprey Ürünleri

Pek çok erkek geciktirici sprey kullanımı ile de sıkıntılarını atlatabilir. Spreyin sıkılması ile erken boşalma sorunu ortadan kalkarken, gece boyu sevişme ve tatmin olma şansı kullanılır.

Çünkü penisin dış yüzeyine uygulanan geciktirici sprey ve benzeri tarza sahip ürünler cinsel ilişki esnasında penisin söz konusu bölümünün geçici olarak uyuşmasını sağlamakta ve bu sayede beynin haz duygusunu daha geç algılamasını sağlamaktadır. Bu sayede cinsel ilişki esnasında hazzın beyin tarafından daha geç algılanması ile boşalma süresi ciddi oranda uzamış olur.

Öte yandan erkeklerin kadınlarını memnun etmek için yeterli sürede ilişki dahilinde olmaları şarttır. Bu anlamda bir takım ürünler ile başarı sağlanırken, geciktirici sprey ürünleri ile de erkeklerin daha iyi bir grafik çizmesi ortaya konur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir