Geciktirici Çeşitleri Nelerdir?

Geciktiriciler yüksek etkileri ile cinsel ilişkide hiç almadığınız hazların tadını çıkarmanıza destek olmakta ve cinsel istek ve performansınızın artmasına, ereksiyonun yükselmesine yardımcı olarak uzun süreli, arka arkaya cinsel ilişkiler yaşamanızı sağlamakta. Yüksek etkisin kanıtlanmış geciktiriciler ve geciktirici sprey ve krem çeşitleri cinsel hayatınızda mevcut olan sorunlarınızı çözmenizi sağlayarak tatmin ve orgazm dolu cinsel yaşamınızın olması için size güç vermekte.
Geciktiriciler erken boşalma probleminizi çözüme ulaştırmanız da size destek olarak yalnız bırakmayacak. Sizin için özel formüle edilmiş içeriği yatağa kendinize güvenerek girmenizi sağlayacak. Geciktiriciler den destek alacağınız destekle sizde partneriniz tatmin olana kadar ona eşlik edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken geciktirici ürünler içerisinden birisini seçerek kullanmaktır. Cinsel yaşamda mutluluğun formülü sizin elinizde. Uzun ve zevk dolu cinsel yaşama kavuşmak günümüzde bu ürünlerle size sunulmaktadır.

Geciktirici Prezervatifler

Geciktiricilik özellikleri olmaları bakımından kondomlar yani bilinen diğer adlarıyla prezervatifler sıklıkla kullanılmaya devam edilmektedir. Geciktiricilik özelliğinin yanı sıra daha pek çok sorunun çözümünü ortaya koyan bir ürün olarak karşımızdaki yerini almaya devam etmektedir.

Geciktirici Prezervatifler Hakkında Bilgi Yazısı
İşte böyle olması dolayısıyla söz konusu bu ürünlerin son zamanlarda kullanım şekilleri daha da artmaya başlamıştır. İşte bu açıdan bakıldığında söz konusu bu alanların geciktirici prezervatif kullananlar geciktiricilik özelliklerinin ele alınması söz konusu olmaktadır. Geciktiricilik özellikleri bulunmayan kondomlar başlangıçta üretilmekte iken zamanla geciktiricilik etkisi yapanlar ortaya sunulmaya başlanarak bu ürünlerin gelişmeleri karşımıza çıkmaya başlamıştır.

Özellikle geciktirici prezervatif kullananlar olarak da bunun birçok şekliyle ortaya konabilmesi de söz konusu olmaya başlamış bulunmaktadır. İşte bu zaviyeden bakılarak ortaya birçok şeylerin konulmaya başlandıkları söz konusu olmaya başlanmaktadır. Ayrıca bilinmelidir ki prezervatifler olarak geciktiricilik etkileri söz konusu olmaya başlanmaktadır. İşte bu bakımdan söz konusu alana yönelik olmak üzere üretilenler ön plana çıkmaya başlamış ve diğer ürünler kullanılmamaya başlanmıştır.

Geciktirici Sprey

Geciktirici spreyler, cinsel ilişkinin süresinin uzamasını sağlayan ve sprey şeklinde satılan ürünlerdir. Adından da anlaşılabileceği gibi bu spreylerin cinsel ilişkiyi geciktirici etkisi bulunmaktadır.

Genelde geciktirici sprey kullanmayı tercih eden kişiler, erken boşalma sorunu yaşayanlar, cinsel partneri orgazm sorunu yaşayanlar ve uzun süreli cinsel ilişki kurmak isteyenlerdir. Erken boşalma sorununda cinsel ilişki çok kısa sürmekte ve bu durum hem erkeklerin hem de kadınların ilişkiden alacağı zevkin azalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kullanılacak olan geciktirici sprey cinsel ilişkinin süresini uzatarak, erken boşalma sorununa çözüm sağlayacaktır.

Günümüzde sıkça rastlanan cinsel ilişki problemlerinden biri de ereksiyon problemleridir. Bu soruna en etkili çözüm ise ilişki süresinin olması gerekenden daha uzun sürmesini sağlamaktır. Bu da geciktirici sprey kullanılmasıyla mümkün olabilmektedir.

Uzun süreli cinsel ilişki, karşılıklı hazzı arttırmak isteyenlerin tercihidir. Herhangi bir cinsel problemi olmamalarına rağmen, bu yönde tercihleri olan kişiler de geciktirici spreyleri kullanabilmektedirler. Sertleşme problemi yaşayanların ve 18 yaşından küçük bireylerin ise, cinsel sağlık açısından kesinlikle bu geciktirici spreylerden uzak durması gereklidir.

Geciktirici Krem Sprey

Geciktirici krem sprey ürünlerinin kullanımı erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından merak edilmektedir. Kullanımı çok kolay olsa bile yine de bu konuda eğitim alarak uygulamalı bir şekilde kremin nasıl kullanıldığını görmek ve bu kremden en üst düzeyde fayda görmeyi düşünen erkekler için önemli bir
konudur.

Geciktirici krem sprey kullanan erkeklerin bu duygu ve düşünceleri önemsendiğinden bu konuda videolar hazırlanarak internet ortamında paylaşılmaktadır. Geciktirici krem satan firmaların internet sitelerine bakarak bu türdeki videolara ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Erkek geciktirici krem spreyleri erkek cinsellik organına sürülmek sureti ile kullanılmaktadır. Özellikle sinirsel dokunun yoğun olduğu baş kısmına uygulanarak sinirlerin daha geç uyarılmasını sağlamak yoluyla erkeklerin daha geç boşalmasını sağlayan geciktirici kremler kullanımı kolay ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan ürünlerdir. Erken boşalma sorunu yaşasın veya yaşamasın bütün erkeklerin bu kremi kullanarak cinsel performanslarını arttırmaları ve erken boşalmayı önlemeleri mümkün olmaktadır. Bu ürünü satın almak için internetten cinsel içerikli ürünler satan web siteleri araştırılabilir. Bu sitelerden geciktirici krem sprey ve benzeri ürünler kolaylıkla alınabilmektedir.

Geciktirici Damla

Geciktirici damla kullanmak isteyen kişilere belirtmemiz gereken en önemli husus bunun nasıl kullanılacağıdır. Çoğu kişinin kafasına da geçirdiği acaba geciktirici damla nasıl kullanılır sorusunun net cevabı yoktur. Ürünün çeşidine göre değişir. Bazı damlalar penise sürülerek kullanılırken bazı damlaların ağız yolu ile alındığını biliyoruz.

Bu damlalardan en etkili olanı sürülerek alınanıdır. Bunun sebebi ürün vücudunuza girmiyor ve dışarıdan damarlara temas yoluyla bunu gerçekleştiriyor. Geciktirici damla nasıl kullanılır sorusunun en garanti cevabı kutunun arkasına bakarak öğrenmektir. Çünkü bu piyasa sabit bir piyasa değil ürün birçok çeşidini çıkartıyor ve bu çıkarttığı çeşitlerin arasında birçok ürün geciktirici kategorisine ayrılmış bulunuyor.

Ancak genel itibariyle kullanımı çok kolay olan ürünlerdir bunlar. Sürülerek ya da ağız yoluyla alınız zaten başka bir yol kalmıyor. Geciktirici ürünlerin etkisi çok yüksektir ve almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı konular olabilir. Geciktirici damlalardan ziyade geciktiriciler macun kullanırsanız sizin için çok daha iyi olabilir. Geciktirici ürünlerin en güzeli doğal içerikli olanlarıdır.

Geciktirici Yerine Ne Kullanılır?

Geciktirici ilaçlar yerine kullanılacak en önemli şey kendi psikolojik ve fizyolojik birleşiminizdir. İlişkilerde geciktirici yerine ne kullanabilirim? Sorusuna rastlıyoruz. Bu sorunun yanıtı çok basit: Kendimiz. Bir ilişkide geç boşalmak için en çok tercih edilen yöntem ilişki sırasında sürekli pozisyon değiştirmektir. Örneğin, misyoner pozisyonundasınız ve gidip gelirken penisinizin bir anda boşalacağını düşünüyorsunuz.

Bu durumda hemen başka bir pozisyona geçerek boşalmayı önler ve geciktirmeyi başarırsınız. Aynı şekilde 69 pozisyonundan başka bir pozisyona geçerken de aynı durumu yapmakta fayda vardır. Geciktirici hap kullanılacak başka bir yöntem ise, penis vajinanın içinde gidip gelirken tam boşalacağınızı hissettiğiniz an penisinizi çıkartıp pelvik kaslarınızı sıkarsanız geciktirmeyi başarırsınız. Aynı zamanda penis yine boşalacağı anda hemen çıkartıp 1-2 dakika bekleyip ön sevişme moduna geçebilirsiniz. Bu çok sık kullanılan yöntemlerden biridir.

Geciktirici yerine ne kullanabilirim? Sorusunun cevabını böylece yanıtlamış olduk. Eğer bunları deneyip hiçbirinde başarılı olamıyorsanız en son aşama olarak cinsel ilişki sırasında beyninizde başka şeyler düşünün, böylelikle ilişkiden zevk almasanız bile beyninizle alıştırma yaparak erken boşalmayı engellersiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir