Cinsel İlişkinin Faydaları ve Mutfakta Seks Önerileri

Cinsel yaşamınıza tazelik katmak, cinsellik yönünden dana dinamik hale getirmek için sabahları cinsel ilişkiye girmek çok büyük yararlar sağlamaktadır. Sabah cinsel ilişkiye girmenin faydalı olup olmadığı ve faydalı ise faydaları nelerdir? Sorularının yanıtlarını merak edenler bu yazıyı okumaya devam etmelidirler.

Orgazmı Kolaylaştırıcıdır

Kadınlar sabah vakitlerinde kendilerini mahmurluk sebebiyle bakımsız hisseder ve sabah vakitlerinde cinsel birlikteliği pek tercih etmezler. Fakat araştırmalara göre sabah vakitlerinde gerçekleştirilen cinsel ilişki, girilen ilişki sonrası orgazmı kolaylaştırmaktadır.

Eklem ve Migren Ağrısına Olumlu Etki Eder

Gün içerisinde eklem ve migren problemi yaşamakta olanlar, sabah vakitlerinde cinsel ilişkiye girdiklerinde, bu tip şikâyetleri azaltıcı etkiyi yaşamaktadırlar. Ayrıca ilişkinizi güçlendirici etkiye sahip olan oksitosin hormonunun kan basıncını düzenleyici ve kalp hastalıkları riskini azaltıcı etkisi de vardır.

Canlı Bir Cilde Kavuşabilirsiniz

Sabah vakitlerinde girilen cinsel ilişki sayesinde vücudunuz endorfin hormonu salgılar ve bu hormon sayesinde cildiniz gün içerisinde tazelenir ve canlanır.

Kilo Vermenize Yardımcı Etkisi Vardır

Sabah vakitlerinde girilen cinsel ilişkinin bir başka yararı ise fazla kilolarından şikâyet edenlere! Sabah sporu yapmaya üşenenler, sabah vakitlerinde cinsel ilişkiye girerek sanki sabah sporu yapmış gibi hızlı bir şekilde kilo verebilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Planlı Seks İlişkiyi Kuvvetlendirir

İlişkiler için çok önemli olan seks, ertelendiği ve yapılmadığı zaman çiftlerde sorun yaratabiliyor. İyi bir ilişki için çok önemli olan seks hayatı, planlı ve sorumluluk alarak düzenlendiğinde çok verimli olabiliyor. Uzmanlara göre birbirlerini seven kişilerdeki ilişkinin sonlanmaması için planlı seks hayatı güzel bir şekilde organize edilmelidir.

Planlı Seks Yapmak

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe’ye göre sağlıklı ve kaliteli bir cinsel hayat için seksi planlayarak yapmak çok önemlidir. Haftada 2 gün belirleyip, birini kendiniz diğerini ise partneriniz için özel bir güne dönüştürebileceğiniz bu planlama ile sekse odaklanmanın çok iyi bir tercih olabileceğini belirten Keçe, bu sayede bireylerin seksi sürekli akıllarından ayıramayacaklarını sözlerine ekledi.

Ayrıca planlanan günler için eşinizi baştan çıkartıcı hareketlerde bulunmak, ortamı seks için uygun hale getirmek, özel kıyafetler giymek ve sürpriz şeyler yapmak da günün çok iyi geçmesi için faydalı olabilecektir. Kişilerin hiç seks yapmamak yerine planlayarak seks yapmasını öneren Cem Keçe, sekste planlama ve sorumluluğa da dikkat çekmektedir.

Seks hayatında da romantik duyguların yer alması çok önemlidir. Cinsellik sırasında ve öncesinde tüm kadınlar hem sevilmek hem de karşı cinse güven duymak istemektedir. Romantizmden çok hoşlanan kadınların seks yaparken bile bunu yaşamaları gerekmektedir. İşte siz romantik seks yapmanın püf noktaları hakkında bilgiler;

Erotik Mesajlara Hayatınızda Yer Verin

Cinsel birlikteliğinize romantizm duygusunu da eklemek istiyorsanız eğer partnerinizin telefonuna ya da e-posta adresine erotik sözler içeren mesajlar atabilirsiniz.

Çok Özel Parfümler Seçmelisiniz

Kokuların kuvvetli bir hatırlatıcı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle romantik bir cinsellik yaşamak adına en özel ve en seksi parfümü kullanın. Bu sayede partnerinizi daha çok heyecanlandırın.

Seksi Hikâyeler Okumayı Deneyin

Birlikte yapabileceğiniz aktiviteler sırasında seksi hikâyeler okuyarak romantik bir seks hayatı yaşayabilirsiniz. Önce siz okumaya başlayın ve ardından eşinizin okumaya devam etmesine izin verin.

Masaj Olmazsa Olmaz

Hem kadının hem de erkeğin masaja hayır demesi imkânsızdır. Yumuşak hareketler ile yapılan dokunuşlar sayesinde romantizm dolu bir cinselliğe merhaba diyebilirsiniz. Romantik bir masaj ile mutluluğa doğru ilerleyin.

Yemek ile ilgili şehvetli bir şey olduğuna kuşku yoktur: afrodizyak besinler ile kokular ve ellerinizle ateşinize beraber bir şeyler yaratmanın coşkusu arasında, mutfak yemek yiyip çıkmak için yalnızca bir yer değildir. Her anınızda her vakit sizi seks anına hazır sahip olan penis sertleştirici ürünler sizi sizi tamamı ile cinselliğe hazır duruma getirecektir. Gerçekten de, Entegre Krallık’taki nihai bir incelemeye göre, yatak odaları dışında, çiftler mutfağı içeride bulabileceğiniz en sıcak yer olarak değerlendirdi. Fakat bunun manası, tam anlamıyla, pis bulaşıkları, bir ocağın sıcak gözü ve uğultu buzdolabınızın yakınında seks inşa etmek ile ilgili defa sıcak.

Uzmanların izah ettiği gibi: Birçok şey.

“Mutfakta seks, oturma odası ve yatak odası için mükemmel bir alternatiftir, zira hissi ve vibe defa farklıdır! Seks eksperi Coleen Singer,ferah battaniyeler ve yastıklar adına mutfağı siz ve sevgilinizin hoşuna giden her evrede “evreleme platformları” geniş bir yelpazesi olarak sunuyor “diyor.  Bir farklı baharatlı yarar en mutfaklarda çizilebilen perde ya da güneşlik yok, bu nedenden dolayı çim adamınız meydana çıkınca sizi mümkün sergileme unsuruna getiriyor ve tutkunun sutlarında sizi keşfediyor olabilir! Bunun talihi epey düşük, fakat tecrübeye kinky öğeyi ekliyor “dedi.

Yemek hazırlamadan evvel (veya tatlıdan sonra) tecrübe etmek ve tecrübe etmek için gidiyorsanız, mutfakta deli sıcak seks inşa etmek için kimiyollar nelerdir? Burada, eksperler iki kişilik baharatlı bir ‘yemek’tecrübesi için en iyi ipuçlarını verir:

1. Sahneyi Ayarlayın

Umarım size bıçakların ve seksin beraber gitmediğini söylememize lüzum yoktur, fakat vaziyet şu – tezgahlarda sapık bir şey yapmaya başlamadan evvel mutfağını temizlemeyi unutmamalısınız.

Çatal bıçağı elden çıkarmayın, bulaşık yıkayın ve bulaşık makinesini yerleştirin, soba üzerindeki bütün ocakların serin olmasından ve büyük ihtimalle en ehemmiyetlisi sayaçları sildiğiniz den güvenilir olun. Olası görünmese de, kimi baharatlar, besinler ve çeşniler sizi döküntü durumunda dökmenizi sağlayamaz, fakat aşırı duyarlı ciftleriniz ile veyahut onunla ilişkiye girdiyse fiziksel acıya sebep gerçekleşir. Örneğin jalapeños ya da henüz evvel çoğu sefer tuhaf çiftlere kinky çift gönderen baharatlı biber.

2. Ön Farınızdaki Yiyecek kullanın

Bazı maddeler, tanımı deli sıcak mutfak seks için yanlış, başkaları. Sizi yönlendiren şey kısmen yemek pişirme ve mutfaktaki duygusallığı bulunduğu için ön sevişmeniz biraz seksi yiyecekler eklemekten asla çekinmeyin. Klişe gibi gözükebilir, fakat Varsity Blues’tan kırbaç kremalı bikini, unutulmaz bir sahne (ve resim görüntü) için bir nedendir: Sıcaktır. Tatlı temasıyla git, zira nefeslerinizi en taze tutacak. Çileklerden ve yaban mersini gelen bal ve çikolata, yalamak dilediğiniz herhangi bir yere koyun ve onu emmek dilediğiniz herhangi bir yere. Temizlik ya da kaos ile ilgili endişelenmeyin, post-orgazm gelecektir (vehem de sizi seks inşa etmek için dahi yol açabilir).

3. Sayaçta Onu Oturun

Şarkıcı mutfakta inmenin en güzel yerlerinden birinin mekanı kullandığını ifade etti. Bazen kızınızı bacakları sarılmış durumda tutmak zor olabilir, fakat baht yapıtı sizin için mutfak tezgahı sizin için ağırlığı destek veriyor. Diz çökün ve ayağa kalkmadan evvel ona doğru inin ve ona nüfuz etmeye başlayın. Singer, “Bu yalnızca resim ve gözle irtibatlı bir bakış yönünden defa sıcak değil, bu arada penetrasyon hızının ve derinliğinin devasa bir kontrolü”diye konuştu. Çünkü onu tutmak ile ilgili endişelenmenize lüzum yok, geriye yaslanıp harbiden zorlamana imkan tanıyor ve dilerseniz itme esnasında klitini uyarmaya başlayabilirsiniz. (Veya belki o kadar açıktır ki kendi yapar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir