Çin Topu Macunu Faydaları

İster performans kaygısı, ister iş stresi, isterse çok fazla kilo sorunu olsun, bazen penisiniz sertleşme konusunda görevini yerine getiremeyebilir. Bu vaziyet size tanıdık geliyorsa hiç merak etmeyin yalnız değilsiniz. Sertleşme problemi ülkemizde 18-60 yaş aralığında çoğu erkeği etkilemektedir. Yazımızın başında saydığımız etkenler, sertleşme problemi yaşamanız için pekala yeterlidir.

Cinsel sıhhat sektörünün büyümesi ve gelişen yeni tıbbi buluşlar, bir çok performans ürünü üretilmesini olanak sağladı. Özellikle son yıllarda sertleşme problemi için bir çok ilaç çeşidi piyasa sürüldü. Bunların içinde etkili olanları kadar, olmayanları da bulunuyor. Özellikle bir çok sertleşme hapı ürünleri, kullanan kişilerde yan tesir yapması ile gözden düşmektedir. Sağlığı riske atan bir çok ruhsatsız ürünler son zamanlarda piyasada satılmaktadır.

Çin Topu cinsel sağlık alanında erkeklerin performans ve ereksiyonu için üretilmiş en önemli ürünler arasındadır. Tibet doğal afrodizyaklarından elde edilen Çin topu oldukça etkili bir üründür. Dünyada bir çok erkeğin tercihleri arasındadır.

Bu noktada bazı cinsel performans artırıcı hapların yan tesir yapmaları sebebi ile kremler tercih edilmeye başlandı. Kremler vücudu asla bir şekilde girmeyerek yan etki yapmazlar. Hali ile tanınmış ilaç firmaları son yıllarda sertleştirici krem üretmeye başladılar.
Sertleşme sorunu, bir ereksiyonun cinsel ilişki için yeterince sağlam olmaması durumuna denir. Ek olarak tıp dilinde bunun adı erektil disfonksyion (iktidarsızlık) olarak geçer. Erkekler vakit vakit sertleşme sorunu yaşayabilirler ve bu durum hemen endişeye kapılmanızı gerektirmez. Sertleşme problemi devamlı hale gelmeye başlıyor ise o vakit endişelenmelisiniz. Çünkü bu konum özgüveninizi etkileyebilir, partneriniz ile aranızda istemediğiniz problemler oluşabilir. Sertleşme problemi altta yatan başka bir sıhhat probleminin habercisi de olabilir.

Sertleşme sorunu konusunda endişeleriniz varsa ve doktorunuzla konuşmaya utanıyor iseniz, gene de süre kaybetmeden doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Öteki sıhhat problemlerinde olduğu şeklinde cinsel sağlık problemlerinde erken teşhis ve müdahale, tedavi için önemli rol oynar. Günümüzde tıp alanında yaşanmış olan gelişmeler neticesinde ereksiyon sorunu gibi hastalıklar ilaçlar ile tedavi edilmektedir.

Sertleşme sorunu neden olur?

Stres ve zihinsel sağlık problemleri, sertleşme sorununa yol açabilir.
Erkeklerin cinsel olarak uyarılma sürecinde beyin, sinir kasları, kan damarları, hormonlar ve duygular önemli rol oynar. Bu saydıklarımızdan herhangi birinde bir problem doğar ise sertleşme problemi meydana gelebilir. Yine günlük hayatta karşımıza çıkan stres ve zihinsel sıhhat problemlerı da sertleşme problemini tetikleyebilir.

Sertleşme probleminin fiziksel nedenleri

Genel anlamda sertleşme problemi fiziksel bir durumdan oluşur. En fazlaca sebep olabilen nedenler şunlardır:
Kalp hastalığı
Tıkalı kan damarları
Yüksek kolesterol
Yüksek tansiyon
Şeker hastalığı
Obezite
Metabolik sendrom, yüksek kan basıncı, yüksek insülin seviyeleri, bel bölgesinde yükselen vücut yağı ve kolesterol
Parkinson hastalığı
Multipl Skleroz
Kullandığınız bazı ilaçlar
Sigara kullanımı
Alkol kullanımı
Prostat kanseri yada prostat büyümesi durumu
Pelvik bölgeyi veya omuriliği etkileyen ameliyatlar, yaralanmalar
Düşük testosteron seviyeleri

Sertleşme probleminin psikolojik nedenleri

Beynimiz cinsel heyecandan başlayarak sertleşmeye sebep olacak bir takım fiziksel durumu tetiklemede önemli bir yere sahiptir. Bazı ruhsal durumlar cinsel isteksizlik yaşamanıza neden olabilir ve ereksiyon sorunu meydana gelebilir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

Depresyon, anksiyete veya öteki ruhsal problemler
Stres
Zayıf iletişim, diğer endişelerden kaynaklanan ilişki sorunları
Sertleşme sorunu risk faktörleri

Sertleşme sorunu risk faktörleri

Yaşlılık, sertleşme problemi risk faktörleri içinde yer alır.
Yaşınız ilerledikçe ereksiyon olma durumunuz zorlaşabilir. Ereksiyon olmanız ve ereksiyonu sürdürmeniz için penise müdahale gerekebilir.

Aşağıdaki risk faktörleri de dahil birçok unsur sertleşme problemi yaşamanıza neden olabilir:
Tıbbi durumlar, diyabet ve kalp rahatsızlıkları.
Sigara kullanımı, damarlara ve arterlere kan akışını kısıtlar. Bu durum zamanla sertleşme sorunu yaşamanıza zemin hazırlar.
Obezite, aşırı şişman olmak risk faktörleri içinde yer alır.
Bazı tıbbi tedaviler sertleşme bozukluğuna yol açabilir. Bunlara prostat ameliyatı veya kanser tedavisi için radyasyona maruz kalmak örnek verilebilir.
Yaralanmalar, özellikle ereksiyonu denetim eden sinirlere veya arterlere zarar gelirse.
Kullandığınız bazı ilaçlar, antidepresanlar, antihistaminler ve yüksek kan basıncı ilaçları, ağrı kesiciler ve prostat tedavisi için kullanılan ilaçlar örnek verilebilir.
Stres, anksiyete veya depresyon benzer biçimde ruhsal rahatsızlığı olan kişiler risk altındadır.
Uyuşturucu ve alkol kullanımı, özellikle uzun soluklu uyuşturucu kullanıcısı veya aşırı alkol tüketen biri iseniz her zaman sertleşme problemi yaşayabilirsiniz.

Sertleşme sorunu yaşıyorsanız cinsel ilişkiden önce Çin topunu denemelisiniz. Uzun süren bir cinsel ilişki ve partnerinizi memnun etmek için bir adet Çin topu kullanmanız yeterli olacaktır.

Ek olarak sertleşme sorunu yaşan kişiler, aşağıdaki komplikasyonları yaşayabilirler:

Tatmin edici olmayan cinsel yaşam
Stres ve kaygı
Utanç ve düşük benlik saygısı
İlişki sorunları
Partnerinizi hamile bırakamama
Sertleşme sorununa çözüm
Sertleşme sorununa çözüm önerilerimizden önce sizlere, sertleşme sorunu yaşamamak adına bir takım önlemleri tavsiye edeceğiz. Bunlar:

Diyabet, kalp hastalığı ve öteki kronik sorunlarınızı yönetmek için doktorunuzla bildirişim halinde kalmalısınız.
Düzenli kontrollerinizi yapmış oldurmalı, tıbbi tarama testleri için doktorunuzla görüşmelisiniz.
Sigarayı kesinlikle bırakmalısınız, alkolü sınırlayın hatta bize kalırsa mutlaka alkolü de bırakın. Asla ve asla uyuşturucu kullanmayın.
Düzenli spor oluşturmaya özen göstermelisiniz.
Stresi azaltmak yada önlemek için adımlar atın.
Anksiyete, depresyon veya öteki ruhsal sorunlarınız var ise kesinlikle tedavi için doktorunuza başvurun.
Peki size sertleşme sorunu yaşamamak için almanız ihtiyaç duyulan önlemleri belirttik. Şimdi sertleşme problemi yaşıyorsunuz ve bunun bir tedavisi olmadığı anlamına sakın kapılmayın. Günümüzde sertleşme problemi için kullanılan en popüler tedavi yöntemi, ilaç takviyeleridir. Çeşitli firmalar ereksiyon sorunu için ilaçlar üretiyorlar.

Bu saydığımız ilaçlardan birini almak otomatik olarak sizde ereksiyon oluşturmaz. Sertleşme yaşamak için en önemli şart, cinsel uyarılmanın sağlanmış olmasıdır. Cinsel uyarılma ile vücuda gelen sinyaller bu ilaçlar yardımıyla güçlenir ve sertleşme meydana gelir. Böylece birden fazla defa cinsel birliktelik yaşayabilir, partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Bu sertleşme ilaçları afrodizyak etkiye sahip değildir. Doğrusu siz cinsel uyarılmayı sağlamadan etkili olması beklenemez. Eğer sertleşme problemi yaşamıyor iseniz bu ilaçları kullanmanıza gerek yoktur.

İlaçların dozajı, etki süreleri ve yan tesirleri değişmiş olur. Olası yan etkileri içinde kızarıklık, burun tıkanıklığı, baş ağrısı, sırt ağrısı ve mide bulantısı yer alır.

Sertleşme sorunu çözüm için söz konusu bu ilaçları web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli olarak hızlı kargo seçeneğimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Gizli saklı paket ve güvenli alışveriş adına isterseniz, alan kişi temsilcilerimiz ile görüşebilir, düşünce alışverişinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, konunun uzmanı olan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır ve 7/24 sizlere yardımcı olmayı bekliyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir