Büyük Seks Yaşamı Oluşturmak

The Normal Bar adlı şaşırtıcı bir kitapta yazarlar Chrisanna Northrup, Pepper Schwartz ve James Witte 24 ülkede 70.000 kişi ile çevrimiçi bir çalışma yürüttüler. Kötü bir cinsel yaşamları olduğunu söyleyen çiftlere kıyasla mükemmel bir cinsel yaşantıları olduğunu söyleyen çiftler için neyin farklı olabileceğini merak ediyorlardı. Öz-rapor verisinin sınırlamaları bile olsa, sonuçlarının etkileyici bazı sonuçları vardır.

Benim için çok ilginç olan şey, bulgularının Esther Perel’in Captivity’de Eşleştirme adlı kitabında ve çiftlerin cinsel yaşamlarını iyileştirmede yardımcı olduğu genel olarak klinik çalışmasında verdiği tavsiyeyle karşılaştırmasını sağlamaktır. Perel çiftlere sarılmamalarını söyler. Ayrıca, duygusal bağlantının iyi erotik bağlantı yolunda olacağına inanıyor. Bu, beni Normal Bar çalışmasından önemli bulmaya getiriyor.
Gerçek: Gezegende her yerde mükemmel bir seks hayatına sahip olan çiftler aynı şeyi yapıyor.

Ek olarak, gezegendeki her yerde büyük bir seks hayatına sahip olmayan çiftler bu işleri yapmıyorlar.
Normal Bar çalışmasından ve 40 yılı aşkın 3.000 çiftin kendi araştırma çalışmalarımdan esinlenerek, tüm çiftlerin inanılmaz bir cinsel yaşamı olan 13 şeyi tespit ettim.

Her gün “Seni seviyorum” derler ve demek ki
Sebepleri yüzünden tutkuyla birbirlerine öpüşürler
Sürpriz romantik hediyeler veriyorlar
Eşlerini erotik olarak açıp kapattıklarını biliyorlar
Onlar fiziksel olarak sevecendir, hatta kamuoyunda
Birlikte oynamaya ve eğlenmeye devam ediyorlar
Sarılıyorlar
Seksi bir öncelik haline getirirler, yapılacak uzun bir yapılacakların listesinin son kalemi değil
Iyi arkadaş kalırlar

Cinsel yaşamlarıyla ilgili rahat konuşabilirler.
Haftalık randevuları var.
Romantik tatiller alıyorlar
Doğrudan dönme konusunda dikkatli davranıyorlar.
Kısacası, duygusal ve fiziksel olarak birbirlerine bağlanmak için sevgi ve şefkatle birbirlerine doğru dönerler. Normal Bar çalışmasında, bağlamayanların sadece% 6’sı iyi bir cinsel yaşam geçirdi. Dolayısıyla Perel’in sezgileri uluslararası verilere aykırıdır. Normal Bar çalışmasından çok net olan, mükemmel bir cinsel yaşama sahip olmak roket bilimi değildir. Zor değil.

Gerçek: Çiftlerin gezegende her yerde kötü bir cinsel yaşamları var.
UCLA’daki Sloan Center, Los Angeles’ta çift kariyer heteroseksüel 30 çift okudu. Bu çiftlerin küçük çocukları vardı. Araştırmacılar antropologlara benziyordu – bu çiftleri gözlemlemek, kaset kaydetmek ve röportaj yapmak. Bu genç çiftlerin çoğunun keşfedildi:
Tipik bir hafta boyunca çok az vakit geçirin
İş odaklı (kendisi) ve çocuk merkezli (kendi)
Çoğunlukla büyük yapılacaklar listeleriyle ilgili konuşun
Herşey, ilişkilerinden başka bir önceliğe dönüştürür gibi görünüyor
Sürüklenip paralel hayatlara öncülük edin

Kasıtsız olarak birbirlerine dönme konusunda.
Bu projeyle ilgili bir araştırmacı, bu çiftlerin her hafta yaklaşık 35 dakikalık bir konuşma yaparak geçirdikleri izlenimi olduğunu ve konuşmalarının çoğunun yapılması gereken işleri ve işleri anlattığını söyledi.
Bu iki çalışmayı bir araya getirirsek, bize ne anlatacak? Çiftlerin duygusal açıdan Perel’in önerdiği gibi birbirini engellememesi gerektiğini, ancak gezegendeki herkesin seks hayatını mükemmel hale getirmek için yaptığı 13 basit şeyi takip etmesi gerektiğini söylüyor.
Emily Nagoski’nin harika kitabı Come as You Are, seksin dual süreç modeliyle ilgili konuşuyor. Modelde her birinin cinsel freni ve cinsel hızlandırıcısı var. Bazı insanlarda fren daha da gelişmiş ve bazı insanlarda hızlandırıcı daha gelişmiş. Sizin için ve eşinizin cinsel fren üzerindeki adımlarına “Hayır, sevişme ruh halim yok” diyen neyi öğrenmek önemlidir.

Sizin için ve bu hızlandırıcı üzerindeki ortak adımlarınızda “Oh evet, sevişme ruh halindeyim” diyen neyi öğrenmek de önemlidir. Bu amaçla tasarlanmış bir mobil uygulamanız var. Bir kadından fren ve hızlandırıcı hakkında 100’den fazla soru ve birine fren ve hızlandırıcı hakkında soru soran 100’den fazla soru var. Bu sorular, The Art and Science of Lovemaking video programındaki yedi alıştırmadan biri olarak da mevcuttur.
Harika seks roket bilimi değildir. İyi arkadaş olarak, sevecen (evet, hatta sarılmakla) ve açıkça seks hakkında konuşarak çiftler yatak odasının içinde ve dışında başarılı bir ilişki kurabilirler.

Ağızdan Seks Yapmak

Düzgün Hazırlanın ve Keyfinize bakın!
Oral seks kadınlar için bol bol keyif verirken, cennetin kafasını almaya gelen vahşi terk etmeyi engelleyebilecek çok şey vardır. Bölgelerinizi biraz hazırlarken arkanıza yaslanıp maksimum rahatlayabilirsiniz. Her iki tarafın da oral seks yapmaktan hoşlanmasını isteyen kadınlar için bazı öneriler var:

Bağları yok et

Çok ağır, ama karşı karşıya gelelim, bazen, kemerin altına maceralıyken, sapmalar istenmeyen yerlere gelebilir. Kendinize, gevşek tüyleri gidermek için biraz römorkör vererek, bu gerçekleşme şansını ortadan kaldırın – eşiniz, bu küçük ancak önemli ayrıntı göz önüne alındığında gerçekten minnettar olacaktır.

Üçgenini Döşeyle

Bazı çocuklar, Edward Scissorhands’ın sizi şekillendirmiş gibi görünmediği sürece, taklit morph’lerinizden ne kadar az ilgilenebilir. Diğerleri mükemmellik için mumlu olan bir kadını tercih eder. Her iki durumda da, ılımlı bir şekilde bakımlı tutmak orada yaşadığı şeyler hakkında daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Eğer o tamamen kontrol ucuysa, şehir merkezinde bakımı ellerine bırakın – ne kadar ciddiye aldığı bu korkutucu sorumluluğu sürpriz olacak.
Temiz Dudaklar Öpücüğü
Klitoris, sözlü etkinliğin odak noktası olabilse de, labyanızın temiz tutulması gereken kısımdır. Bu şehvetli dudakların kıvrımlarında herhangi bir korkak kokunun veya tadı oluşmasını önlemek için düzenli olarak sabunlu bir sabun kullanın. Douching gerçekten gerekli değildir ve aslında va-jay-jay’inizi sağlıklı tutan yararlı bakterileri kaldırabilir.

Gurur duymak

Kendi özel bölümlerinin çirkin olduğunu düşünen bir kadın erotik munching ruh hali içine girmekte zorlanacaktır. Eşiniz muhtemelen bu rahatsızlık duyar ve yanlış bir şey yaptıklarından endişelenir. Orada koktuğunu veya tadına bakmaktan gerçekten endişeleniyorsanız, eşinize sorun – çünkü perişan haldeyken, hayatının vaktini yaşıyor olabilir! Eşinizin bu samimi hareketten kaçınmanın zamanları olup olmadığını öğrenmelerini sağlayın, böylece çabalarından kaçındıklarında reddedilmezler. Tüm sistemler gittiğinde gizli bir sinyalle gelin!

Emir vermek

Arka koltuk şoförü olmak istemiyorsunuz, ancak eşiniz bu bölgedeki bazı ortak pilot uygulamaları takdir edecektir. Süper açık bir çiftseniz, sohbet etmek, biraz fikir vermek için harika bir yoldur. Daha hafif bir teknik, ortaklarınıza kafanızı hafifçe onları nereye isterseniz yönlendirirken masaj yapmaktır.

Dil-Parmak Koordinasyonunu Uygulama
Eşitliğe mastürbasyon ekleyerek zevkinizi iki katına çıkarın. Sadece onlar devralmaya çalışıyor olduğunuzu düşünmeden cunnilingus ile devam edebilmek için eşinizin uyarmak için emin olun. Bu biraz zaman alabilir lojistik halledilebileceğini ancak ödülleri dışarı-in-bu-dünyada vardır!

Cinsel Fantaziler İlşkiye Zarar Verir mi?

Çiftlerin cinsel yaşamlarını canlandırmak için denedikleri seks fantezileri bazı durumlarda istenmeyen neticelere sebep olabiliyorlar. Başlangıçta suçsuz heveslerle uygulanan sevişme fantezileri vakit geliştikçe teması ele geçirip,fantezi olmadan tahrik olamayan bayan ve erkekler yaratıyor. Cinsellik sayfasında seks fantezileri konusunda dört imla bulunuyor ve bu yazıları gün içerisinde 700 şahıs okumakta.Seks fantezilerinin cinsel yaşamı canlandırmak için ehemmiyeti devasa. İlişki Koçluğu seanslarında,cinsel hayatı sönük olan çiftlere önerdiğim ve pozitif neticeleri olan seks fantezilerinin hududu ne olmalı? Çiftler daimi bu fantezilerle mi sevişmeli? Fanteziler uzun dönemde evlilikte problemlere sebep gerçekleşir mu? Sebep sevişirken kurduğum fanteziden orgazm olduktan ardından utanıyorum ve suçluluk hissediyorum? Suallerine bu yazıda ilmi cevaplar vermeye çalışacağım.

Seks Fantezileri kurmak tecrübe etmek doğru mu?

Yurt dışında uygulanan ilmi anketlere göre,çiftlerin %60-80 ‘i sevişirken fantezi yaşıyorlar.Bu fantezilerin kimileri sözel (konuşma) üstüne heyeti iken ehemmiyetli bir bölümü yardımcı aletler ve kıyafetler ile gerçekleştiriliyor. Yine uygulanan bir başka incelemeye göre, fantezi kurduktan ardından eşine karşı utanç ve suçluluk hisseden bayan ve erkeklerin seviyesi %25! Başka bir deyişle fantezili seks yapmış her dört çiftten birisi orgazm(boşalma) ertesi utanç ve suçluluk yaşıyor, fantezi ile ilgili bahsetmek istemiyor. Seks fantezisi sıhhatli bir cinsel yaşam için gerekmektedir.Bundan hiçbir zaman suçluluk duymamalısınız. Lakin,fantezinin oluşturulması ve uygulanması mertebelerinde eşler arasında sıhhatli etkileşim kurulmaz ise utanç ve suçluluk hisleri yaşanması mümkündür.

Monoton bir cinsel yaşama bulunduran ve seksten daha çok beğeni almaları gerekliliğini düşünen bir çift,anlık heyecan ve hazlarla fantezi denememeli,yaşamak istedikleri seks fantezisini konuşup hem düşünce olmalıdırlar.Bir misal vereyim; Varsayalım ,sevişme sırasında kurulan 3 lü seks fantezisi o lâhza için karı- kocayı heyecanlandırıp ateşli bir sevişme yaşamalarını sağladı.Seks bitip her iki doğrultu da orgazm olduktan ardından bu konuyu konuşmamak,bu fantezi üstünden eşi yargılamak,fanteziye hayallerde dahil edilen 3. insan ile ilgili negatif düşünceler beslemek,seks hayatınızın kapılarını bir henüz açılmamak emeliyle fantezilere kapatabilir. Çiftlere seks fantezileri konusunda önerilerim şu şekilde; Kendinizi ve isteklerinizi tanıyın,bunlardan utanmayın.

Eşinizin seksten beklentilerini öğrenin.Onu yargılamadan dinleyin,kendini ifade etmemsine destur verin. Her ikinizin ortak seks hayalleri üstünden seks fantezileri kurun (örneğin her ikinizin de ortak fantezisi lolita kız/olgun erkek ise bu fanteziden başlayın) Fantezini sevişmeden evvel kurgulayın. (Ortam,kıyafetler,seks oyuncakları v.d) Orgazm ardından fanteziniz üstüne konuşun. Sevişirken neler hissettiğinizi samimiyetle sevgiliniz ya da eşinizle paylaşın,onun da kendisi duygularını anlatmasına destur verin. Gerçek hayatla bağlantı kurup,yorum ve yargılarda bulunmayın. Bu stepleri atarak yaşayacağınız seks fantezileri cinsel yönden neşeli,duygusal yönden sevgi dolu olmanızı sağlar ve evliliğinize hiçbir zarar vermez.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir