Bigman Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır

Erken boşalma sorunu için geliştirilen Big Man Geciktirici Hap cinsel ilişkiden yaklaşık 30 dakika öncesinde kullanılmalıdır. Günde 1 kere bol su ile alınması gereken bu ürün, belirtilen dozun altında veya üstünde alınmamalıdır.

Geciktirici ve sertleştirici etkiye sahip olan Big Man Geciktirici Hap, alkol ile birlikte tüketilmemelidir. Alkol hapın etkisini azaltarak istenilen etkiyi yaratmasını engellemektedir. Kalp, şeker, tansiyon vs. gibi hastalığı olan kişilerin bu ürünü kullanması sağlık açısından uygun görülmemektedir.

Bigman Geciktirici Hap Etkileri..

Erkeklerin cinsel birlikteliklerindeki en büyük düşmanı olan erken boşalma ile mücadele için üretilmiş olan Big Man Geciktirici Hap, sertleştirici etkiye de sahiptir. Geciktirici ve sertleştirici etkisi sayesinde erkeğin partneri ile unutulmaz dakikalar yaşamasına olanak sağlayan muhteşem bir üründür.

Cinsel ilişkilerde erkekler her zaman yönlendiren ve karşı tarafa haz veren kişi olmayı isterler. Bu nedenle erken boşalma onların en büyük korkulu rüyası haline gelmiştir. Tabi ki bu korkulu rüya Big Man Geciktirici Hap ile ortadan kaldırılmıştır. Geciktirici ürünlerin en iyileri arasında yer alan Big Man Geciktirici Hap erkekleri büyük bir sorundan kurtarmakla birlikte ilişkilerinde mutlu olmalarını sağlamaktadır.

Bitkisel Geciktirici Çeşitleri..

En çok memnun kalınan kayganlaştırıcı, tenga egg gibi marka ve seçeneklerdendir. Beyler için en sık problemler performanssızlık, andropoz görülmektedir. Doktorlara giderek eliniz boş döndüyseniz, sık görülen cinsel sorunlardan kurtaracak ürünler ile kendi kendinize deneyebilirsiniz. En sık rahatsızlıklar kolesterol, ağrılar gibi sorunlardır. Yatak içerisindeki sorunlar ilişkileri eksik görmesini sağlar. Eczane sağlık com sitemizden sizinle aynı sorunları yaşayan birçok insan ürün satın alma gerçekleştirerek yarar buldu.

Genç bayanlarda en çok problemler ilk gece korkusu, uyarılmama neden olmaktadır. Web sitemizden satın almak istediğiniz ürünlerde kolay sipariş özelliği de sunulan avantajlar arasındadır. Kullanma talimatlarına uyularak kullanılırsa yararlarını gözlemleyebilirsiniz. Cinsel sorunları kaybeden ürünleri kalp yetersizliği olan hastalar, tansiyonu olan hastalar doktor onayı ile kullanmalıdır.

Geciktirici Ürünleri Teslimat

Ürün teslimat sürecinde kargo sipariş detayları anlaşılmamaktadır. Hap olan cinsel geciktirici alkol ve başka ilaçlar ile kullanılmaması gerekmektedir. Bizde mevcut olan ürünler aynı isimler ile eczanelerde de satışı gerçekleşen orijinal ve kaliteli ürünlerdir. En çok beğeni alan soru cümlelerinde bitkisel geciktirici çeşitleri cümlesi olmaktadır. Ortaya çıkan cinsel problemlerde kimileri hiçbir şey yapmazken kimileri çareyi internette ararlar.

Cinsel hayatınızdan memnun değilseniz cinsel ürünler hakkında bilmek istedikleriniz için site sipariş hattından personelimizden yardım alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler yararlı, sertleştirici, ereksiyon sağlayıcı gibi özellikleri bünyesinde bulundurmadır. Dünyada kabul görmüş bir akım ise internet sitelerinden satılan bu ürün seçeneklerinin bir işe yaramadığıdır. Sitemizdeki cinsel sağlık ürünlerini hızlı iletişim, 1 günde teslimat etkenleri aracılığı ile sitemizden atın almanız mümkündür.

Boşalmaya Dakika Etki Eden Geciktiriciler

İlişkilerin en kritik ve en önemli noktalarından biri kuşkusuz ki partnerler arasındaki cinsel ilişkidir. Sorunsuz ve güzel bir birliktelik için cinselliğin tam ve eksiksiz olarak yaşanması büyük önem taşır. İlişkilerde her iki tarafında tatmin ve mutlu olması büyük önem taşır. Bu nedenle erkek ya da kadın cinsel yaşantısında sorun olan taraf kimse mutlaka karşılaştığı sıkıntıların giderilmesi gerekmektedir. Örneğin erkeklerde karşılaşılan ereksiyon problemi çok büyük çaplı sorunlara neden olabilmektedir. Neyse ki günümüzde artık geciktirici krem ve benzeri pek çok ürün erkeklerin imdadına yetişmektedir.

Geciktirici Hap Ürünleri

Erkeklerin erken boşalma ve ereksiyon olamama gibi psikolojik ya da bedensel sebeplere bağlı problemlerinde en çok tercih ettikleri ürünlerin başında geciktirici hap çeşitleri gelmektedir. Ağız yolu ile alınan ve etkisini kısa sürede gösteren geciktirici hapları tercih etmeyen erkekler için ise farklı ürünler tasarlanmıştır.

Geciktirici Sprey Ürünleri

Bunlardan bir diğeri de geciktirici sprey çeşitleridir. Geciktirici ürünler kullanım olarak farklılık gösteriyor olsalar da etkileri hemen hemen aynıdır. Ancak kuşkusuz ki eczanelerde istenilen kaliteli ürünleri bulmak zaman zaman zor olabilmektedir. İşte bu nedenle vitamin eczane piyasada yer alan ve alanında isim yapmış, en kaliteli ve en etkili ürünleri erkekler için özel olarak bir araya getirmiştir.

Erken Boşalma Tedavisi Var mı?

Erkeklerin başlıca sorunlarından biri olan erken boşalma, tüm dünyada 18-70 yaş erkekler arasında %22’sini kapsayan bir durumdur. Sadece erkeği değil, bir ilişkide karşı tarafı da olumsuz yönde etkiler.

Eğer bir bayanla ilişki yaşamaya başladıktan sonra 1 dakika içinde boşalıyorsanız, sizde de aynı sorun var demektir. Cinsel ilişkiden kaçma, stres, moral bozukluğu, üzüntü gibi birçok olumsuz sonucu vardır. Bu problem doğuştan olabildiği gibi, sonradan da görülebilir. Sonuçta her 2 durum için de erken boşalma tedavisi yöntemleri mevcuttur.

Erken Boşalma Nasıl Tedavi Edilir?

İlaçla erken boşalma tedavisi, bilinen en tanıdık yöntemdir. Ağız yoluyla alınan haplar, sizi tedavi etmeye 5-10 gün içerisinde başlar ve ilaç kullanıldığı sürece etkisi devam eder. Yorgunluk, bulantı, terleme, uyku… Gibi yan etkileri olur ancak 3-4 güne kalmadan yan etkileri biter.

Orjinal Geciktirici Kullanımı

Lokal anestezik kremlerin kullanımı da, hap almak istemeyen fakat erken boşalma tedavisi arayan kişiler için, uygun bir yöntemdir. İlişki öncesi penise uygulanan jeller, kremler, spreyler, duyu kaybı oluşturarak boşalmayı geciktirir.

Erken boşalma tedavisi olarak, yine uygulanan en etkili yollardan birisi olan psikolojik tedavi, kişinin eşi ile olan geçimsizlikleri veya seks ile ilgili sorunların çözümüyle başarıya ulaşır. Davranışsal tedavi yöntemleri de mevcuttur. ‘Dur- Başla’ ve ‘Sıkma’ teknikleri ile hastaya ilişki sırasında uygulayacağı bazı manevralar öğretilmektedir. Bu sayede penis uyarılması azaltılır ve de boşalma geciktirilir. Bu tür ürünleri eczane adresinden alabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir