Bayan Azdırıcı Parfümlerle Partnerinizi Baştan Çıkartın!

Bayanların beklediği kadın azdırıcı parfüm satışa sunulmuştur. Bu parfüm kullanılarak karşı cinsi etkilemek için üretilmiştir. Bayan azdırıcı parfüm online alış veriş sitemize üye olarak sipariş vere bilirsiniz. Cinsel çekim yaratan bu parfüm bütün bayanların tercihidir. Yasemin henüz erotik bir kokudur insan etinde bile mevcuttur. Piyasada bu iddia ile satılan parfüm fazladır, insanlarda feroman var fakat insanlarda bunu algılayacak uzuv yoktur. Feromanı algılıyoruz ama feromanı algılayamıyoruz, ancak her afrodizyak tesirli parfüm her insanda tesir edecek değil ten salgısı olması lazım olur,bir bayanda gül afrodizyak tesiri yaratırken bir başka bayanda yasemin afrodizyak tesiri yaratır. Japon kiraz çiçeği kara orkide bile afrodizyak tesiri yaratır.

Afrodizyak Etkili Bayan Uyarıcı Parfümler
Erkeklerde de aynısıdır afrodizyak kokulu parfümleri buluşturmak için doğru ten de kullanmak lazım olur. Bayan azdırıcı parfüm içinde bu anlattığımız kokular olmasından tesir etmemesi diye bir mevzu yoktur. Erkeklerde misk amber tefarik afrodizyak olduğu halde bu kokuları kullanmaları gereklidir. Bayan azdırıcı parfüm Bünyesinde yasemin gül v.b kokular olmasından güvenilir olduğunuzda kesinlikle bu parfümü alın karşınızdaki bireyi etkilemeyi başarın. Bayan azdırıcı parfüm ün tesiri defa güçlüdür, parfümü alırken defa ilgi faktörüz geren konular bulunmaktadır zira o kokuyu yakalamak zor ola bilir teninize göre afrodizyak tesirli parfüm kullanmanız en doğru seçeneklerden biridir. Sizde geç kalmayın bayanlar zira bu ürün online eczane alış veriş sitemizde mevcuttur. Soracağınız her mevzu bizim açımızdan ehemmiyetlidir. O yüzden hiç çekinmeden bizlere sorularınızı sora bilirsiniz.

Kadın Azdırıcı Parfümler İşe Yarıyor Mu?

Kadın ve erkeklerin her geride bıraktığımız gün daha fazla rağbet ettiği afrodizyak (azdırıcı) parfümlerin ve kokuların devasa bölümü yapay feromon hormonu barındırmaktadır. İsterseniz evvel feromon ne demek, onu bir tanımlayalım ,ardından bayan ve erkek cinsel isteğini artıran feromonlu parfümlerin tesirli olup olmadığını ilmi olarak açıklayalım;

Feromon nedir?

İlk olarak 1959 senesinde Peter Karlson ve Martin Lüscher doğrulusunda tariflenen feromon , o hayvanın muhtelif hedefler için kullandığı kendine ilişkin kokusunu delegasyon etmektedir. Farklı feromon çeşitleri yer almaktadır.Örneğin; Avlanma bölgesinin hudutlarını saptamak için kokusunu bırakan bir kaplan gerçekte o bölgeye ‘’bölge/alan’’ feromonu bırakmakta,diğer kaplanların alanına girmesini önlemektedir. En defa malum ve sarf edilen başka feromon çeşitleri ise;İz feromonu,toplanma feromonu,çiftleşme (seks) feromonu,alarm feromonu olarak sıralanabilir.

Peki, insanlarda feromon var mı?
Bilimsel olarak zenginliği ispatlanmış üç tür insan feromonu bulunmaktadır.Bunlar;Aksiller sterodiler,vajinal alifatik asitler ve uyarıcılardır. Hepsini ayrı ayrı ele almaktan ziyade,konumuzla alakalı olan,baştan çıkaran feromon türü olan aksiller steroidleri inceleyelim;

Aksiller sterodiler

Testis,böbrek üstü bezleri ve yumurtalıklar doğrulusunda salgılanırlar. Hem kadında hatta erkekte bulunurlar.Üç tarzı bulunur; Androstenol; Kadınlar doğrulusunda salgılanan ve erkekte cinsel temas talebi uyandıran bayan feromonu. Androstenone; Erkekler doğrulusunda salgılanan ve kadınları çeken bir feromondur. Androstadienone; Kadınlarda olumlu düşünmeyi ve sevinç duygularını tetikleyen feromondur. Kısaca özetlemeye çalıştığım emeliyle, feromon sahibi olan aleron bayan azdırıcı parfüm, afrodizyak damla ve parfümler ilmi manada tesirli olabilirler. Ancak ilgi edilmesi lüzumlenen noktalar şunlardır;

Kadınları aşık eden parfüm Erkekleri baştan çıkaran koku Kadınları yatakta azdıran garantili damla’’ gibi reklamlara aldanmayın. İşe yarayan her ürünün bir fiyatı bulunmaktadır.Ucuz parfüm ve kokulara boşa para harcamayın. Sahte ve taklit ürün almamak için emin mağaza ve web sitelerinden alış veriş yapın. Çok çekici olmak yerine aşırı miktarda kullanmayın. Fazla kullanım sizi hem antipatik yapar hatta koku duyularınıza zarar verebilir. En ehemmiyetlisi ise;Bu tür parfümler,karşı cinsin size olan alakasını ve sosyal kabulünüzü artırmaya yardımcı birer araçtır. Kandırmaca sahibi olan ve kişileri devasa beklentilere sokan reklamlara haysiyet etmeyiniz.

Bayan Azdırıcı Afrodizyakların Kadınlardaki Etkileri?

Cinsel yaşamınız için endişeleniyorsanız, cinsel sağlık ürünleri tam size göre. Monoton bir seks hayatından sıyrılabilmek, renkli ve ateşli anlar yaşayabilmek için çok doğru bir seçim olan bu ürünler, sağlıklı bir cinsel birleşmenin anahtarı gibidir. Kadın ya da erkek fark etmeden, cinsel gücü ve isteği kamçılayan bu ürünler ile artık çok mutlu bir seks yaşamınız olabilir.

Özellikle de stresli yaşam koşulları, iş hayatında yaşanan olumsuzluk ve stresli durumlar, trafik ve benzeri pek çok çevresel etkiler ile cinsel anlamda oluşabilecek isteklerin önüne ket vurulmaktadır. Bunun önüne geçebilmek ve partnerleri birbirine yakınlaştırmak için ideal olan afrodizyak ürünler sayesinde, arzu dolu cinsel birleşmeler sizin olacaktır.

Olumsuz durumlarda kadınların cinsel isteği daha çabuk sönmektedir. Bu durumların önüne geçebilecek, erkeği ve kadını mutlu edebilecek bayan uyarıcı ürünler sayesinde artık kadınların isteksizlik sorunları ortadan kalkacaktır. Kadınların istek ve tutku dolu olması tabi ki erkekleri de arzulu hale getirecektir. Siz de tatmin duygusunu üst safhada yaşamak istiyorsanız, hemen şimdi bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Parfüm Ürünleri Satış Sitesi

Çok eski dönemlerden günümüze dek hemen herkesin bildiği gibi afrodizyaklar karşı cinsi baştan çıkarmada oldukça sık kullanılmaktadır. Kişilerin cinsel dürtülerini ciddi oranda arttıran ve partnerlerine çok daha tutku ve arzulu şekilde yaklaşmalarını sağlayan bu afrodizyaklar pek çok farklı cinsel destek ürününde oldukça sık kullanılmaktadır.

Bayan Azdırıcı Parfüm Ürünleri
Bu ürünlerden erkekler tarafından en çok tercih edilenlerin başında ise bayan azdırıcı parfümler gelmektedir. Partnerlerini çok kısa süre de ve hızla baştan çıkarmayı düşleyen erkeklerin imdadına yetişen istek arttırıcı bu parfümler tamamen bitkisel içerikler ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle isteyen erkeklerin tümü bayan azdırıcı parfümleri rahatlıkla kullanabilir.

Online Eczane Alışveriş Sitesi
Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan istek arttırıcı parfümlerin piyasada pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Ancak kuşkusuz ki her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de güvenilir ürünlerin yanı sıra etkisi olmayan ya da sağlıksız içerikler ile hazırlanan türleri de bulunur. Etkileri markadan markaya ve kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik gösteriyor olsa da güvenilir ve garantili ürünler tercih etmek isterseniz gönül rahatlığı ile Eczanehane sitesini tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir