Aranızdaki Bağı Güçlendirecek 5 Seks Pozisyonu

Birbirinizi henüz kesif mu hissetmek istiyorsunuz? Herkes bunu ister. İlişkiniz ne kadar dayanıklı gerçekleşir, birbirinize ne kadar bağlanırsanız, seks hayatınız da o kadar renkli ve kesif gerçekleşir. Seks yapar iken partnerinizle bağlarınızın henüz kuvvetli olduğunu hissetmeniz ise ilişkinin tamamını dönüştürebilecek güçte. Size önereceğimiz bu 5 seks pozisyonu ve taktikler, seks esnasında partnerinizle aranızdaki bağları güçlendirecek, henüz iyi ilişkinin ve henüz iyi seksin kapılarını aralayacak.

1- Misyoner

En kolay seks pozisyonları arasında sayılması, misyoner pozisyonunu sıkıcı yapmıyor. Hatta şu şekilde söyleyelim: Aranızdaki bağları kuvvetlendirmek için misyoner pozisyonu epey en uygun. Neden mi? Birbirinizin kokusunu, sesini, dokunuşlarını ve bakışlarını bu pozisyonda doya doya yaşayabilirsiniz. Kulağına eğilin ve seksi sözcükler fısıldayın. Birbirinizin nefesini hissederken, gözlerinin içerisine bakın. Vücudunuzun tepeden tırnağa sebep bir olduğunu hissedeceksiniz.

2- Doggy

Partnerinizin arkası size dönük bulunduğu için, aranızdaki bağı güçlendirme ile ilgili doggy pozisyonunun işe yaramayacağını düşünebilirsiniz. Fakat işe bambaşka bir boyutundan, başka bir deyişle beraber orgazm olmaktan baktığınızda, bu pozisyonun gücünü hisseceksiniz. Doggy’de ikinizin de bedenine adrenalin pompalanırken, beraber orgazm olmaya çalışın. Unutulmaz bir tecrübe olacağı net.

3-Duşta seks

Duşta seks inşa etmeyi bu kadar seksi kılan ne? Zira işi uzun tutup, biraz biraz, keyfini çıkara çıkara seks yapabilirsiniz. Sıcak su, suyun sakinleştirici sesi, banyoya dolan buhar ve hoş kokular, birbirinizi bambaşka bir boyutta hissetmenize yol açacak. Ayrıca, suyun kayganlaştırıcı etkisinden de faydalanacaksınız. Duştan akan ılık su sırtınızı okşarken, size arka kısmına dönen partnerinize seksi bir masaj yapın. Göğüslerini ve klitorisini uyarın… Veyahut bırakın yaratıcılığınız konuşsun. Öylesi henüz güzel.

4- Kaşık pozisyonu

Kaşık pozisyonunda birbirinize sarılmış şeklinde seks yapmanız, sizi birbirinize henüz da bağlayacak oksitosin ve PEA hormonlarının salgılanmasına meydan veriyor. Kulağına fısıldayacağınız romantik veyahut seksi tümceleri şuandan seçmeye başlarsanız, iyi edersiniz.

5- Seated lotus

Yüzlerinizin birbirine dönük bulunduğu bu pozisyonu, misyoner pozisyonunun bağlılık yönünden henüz seksi bir sürümü olarak düşünebilirsiniz. Yatakta veyahut yerde bağdaş kurmuşken, partneriniz kucağınıza otursun ve bacaklarını belinize dolasın. Tek bir vücutta birleşmiş gibi hissedeceksiniz. Birbirinizi doyasıya seyretme fırsatınız da olacak. Partnerinizden aheste ve yumuşak hareket etmesini talep edin. Farkı hissedeceksiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir