Afrodizyak Ürünler Online Satış Mağazası

Hem erkeklerin hem de bayanların her yeni gün çok daha fazla rağbet gösterdiği afrodizyaklar genel olarak feromon hormonu içermektedir. Peki feromon ne demektir? Genel olarak feromon hormonu yumurtalıklar, böbrek üstü bezleri ve testis tarafından salgılanan ve hem kadınlara hem de erkeklerde bulunan bir hormon türüdür. Bu hormon türünün de kendi içerisinde üç farklı çeşidi bulunur.

Bayan Azdırıcı Parfüm Ürünleri

Erkeklerde cinsel ilişki arzusu uyandıran ve kadınlar tarafından salgılanan hormonlar androstenol adını alırken erkekler tarafından salgılanan ve bayan azdırıcı parfüm de sıklıkla kullanılan hormon ise androstenone olarak isimlendirilmektedir. Diğer feromon hormonu ise kadınların pozitif düşünmelerini ve mutlu hissetmelerini sağlayan androstadienone hormonudur.

Online Eczane Alışveriş Sitesi

Azdırıcı parfümler olarak isimlendirilen ve Avrupa Eczane sitesinde de pek çok farklı türünü görebileceğiniz gibi istek arttırıcı parfümlerin hemen hepsi bu suni feromon hormonlarından üretilmektedir. Karşı cinsi oldukça hızlı bir şekilde ve kolayca baştan çıkarmanızı sağlayan bu parfümler herhangi bir kimyasal içermedikleri için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler olmasının yanı sıra oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir