Mutlaka Denenmesi Gereken Seks Pozisyonları

Pilates yapmıyor olabilirsiniz. Fakat eğer partneriniz yapıyorsa, elinizin altındaki bu değerli top aynı zamanda bir seks oyuncağı olabilir. She Comes First kitabının yazarı, New York City seks terapistlerinden Dr. Ian Kerner, “Pilates topu seks hayatına biraz yenilik getirebilme ve seksteki mizahi yönü destekleyebilme şansına sahip.” diyor. Pilates topu aynı zamanda seksin doğal ritmini geliştirebilir; kadılar için klitorisin ve G noktasının daha iyi uyarılmasını da sağlayabilir. Şimdi pilates topu ile seks hayatınızı hangi seks pozisyonları ile renklendirebileceğinize bakalım.

1- Reverse Cowgirl

Topun ucuna, partnerinizin bacaklarını ayırarak dengeli bir şekilde otursun. Sonrasında tıpkı rahat bir sandalyeymişsiniz gibi kucağınıza oturtun. Partneriniz ellerini bacaklarınıza koyarak destek alabilir. Pilates topunun artıları: Daha derin bir penetrasyon ve G noktasını uyarması.

2- Bob and Come

Oral seks için kullanacağın bu pozisyonda partneriniz topun üzerine sırtüstü uzanmalı. Onun bacaklarını yanlara doğru açın. Ellerini (eğer gerek varsa) yere koyarak destek alabilir. Partnerinizin bacaklarını omuzlarınıza yerleştirin. Topu yavaşça iterek ritm de yakalayabilirsiniz. Pilates topunun artıları: Top sayesinde sabit bir ritm elde edeceksiniz. Aynı zamanda klitorisi da fazla uyarılacağı için orgazm şansı da artacak.

3- Double Down

İki pilates topuna ihtiyacınız olacak. Partnerinizi egzersiz topunun üzerine oturtun. Siz de diğer topun üzerine, yüzü ona dönük olacak şekilde oturun. Partneriniz eğilebilir ve size oral seks yapabilir. Pilates topunun artıları: Ritmin tadını çıkarın.

4- Doggy Style

Partneriniz topun üzerine yüzüstü uzandırın; ihtiyaç duyuyorsa destek için ellerini yere de koyabilir. Arkasına geçin ve gerekeni yapın. Pilates topunun artıları: Daha derin bir penetrasyon yaşanacak. G noktasının uyarılması da bir diğer artısı.

5- Bumper Balls

Topun üzerine oturun. Diğer topun üzerine partneriniz yüzüstü uzansın. Yüzünüz birbirinize dönük ve toplar birleşik olmalı. Bacaklarını omuzlarınıza yerleştirin ve penetrasyon sağlayın. Pilates topunun artıları: Ellerinizi kullanarak klitorisinini kolayca uyarabilirsiniz.

Fazlası pozisyon adaletli bir oyun-yani deneme! Seks eksperi bir çok hekimler öneriyor: Kollarını bir omzunun çevreninde sarın ve bedeninin sizin için bir insan koltuğu oluşturması için bir çömelme adına çömelmesini önleyin. cinsellik daim eder iken vücuduna yakından medya. Eğlencenizi biraz henüz saate yaymak isteyenler de geciktirici hap kullanabilirler.

BÜYÜK BOY

Vajinanın genişlemesine yardımcı olmak için ön sevişme kısmında 10 ila 15 dakika harcayın ve ihtiyar maddenin kullanılmasını sağlayın. Ne kadar derinleştiğini muayene etmek için en üstteki hareketleri seçin. Morse, bedeni üstünde kollarınızı yere yatırarak veyahut yatağın üstünde“sanki adeta sersemletmek üzeresiniz” gibi konuşuyor. “Destek için geriye yaslana bilmesi için dizlerinin bükülmesine de yardım ediyor.”

KÜÇÜK BOY

Indiana Üniversitesi’nden bir seks incelemecisi olan Debby Herbenick, hekimin dediğine göre arkadan giriş yapın. Bu size henüz derince nüfuz sağlar. Başınızı ve omuzlarınızı bir yastık üstünde dinlendirin, kalçanı kaldırın,sonrasında uyluklarınızı sıkın. Bacaklarınız ne kadar sıkıysa, snugger makul gerçekleşir.

BENDY BOY

Hafif yanlara sahip bir biçimi varsa, “yalan belirtirken yatağın yanısıra durmasını sağlayın,” diyor Morse.  “Alternatif olarak kendinizi bir tarafa, başka tarafa da neredeyse bir topa kıvrılıp, omuzlarını iterken, takviye için kullanabilir ve hangi pozisyonların peninin bükülmüş tarafına bağlı olarak en iyi hissettiğini bulursunuz.” Her boy penis için görüldüğü gibi çoğu pozisyon bulunuyor sizde penisinize makul bir pozisyon ile başlangıç yapıp farkı kolaylıkla görebilirsiniz. Unutmayalım ki cinsel temas çift doğrultulu bir haldir. Paylaşmayı bilmeli ve karşı tarafı da biraz düşünmek lazım olur bu nedenden dolayı partneriniz ile daima etkileşim durumunda olun bu sizlere defa henüz bereketli bir cinsel temas meydana çıkmasına çok yararlı olacaktır. Sizlerde başlarda bu pozisyonları deneyip bundan sonra yeni bir ilerleme gösterin. Birçok şahıs penis boyu ve yapısı hasebiyle zor anlar yaşamaktadır. Bizler sizler için elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Aşkını Heyecanlandırmanın Yeni Yolları

Cinsel yakınlık söz konusu olduğunda, aşağıda dudaklar, memeler ve yaramaz bitler gibi standart erojen bölgeler üzerinde yoğunlaşmaya eğilim gösteririz. Ancak, eşinizi gerçekten iyi hissedeceğinizi teşvik edebileceğiniz bir dizi nefis alan daha var.

İpuçları & Hileler

İpucu 1 | Naughty Nibbles ile etkileşimde bulun

Aşk ısırıkları, hafiften hoşa, kaba ve şaşkın şekilde değişebilir. Yeni ve farklı bir şey denemek isterseniz eşinizin vücudunu tükürük veya yenilebilir masaj yağı ile yağlayın ve daha sonra dişlerinizi yumuşak bir şekilde vücutlarına inip kaldırın. Özellikle yoğun bölgelerde durun ve dişlerinizi ileri ve geri ovun. Aşkınız sert tarafta biraz daha varsa, serseri veya omuz gibi daha etli bölgelerden bir parça alın.

İpucu 2 | Her Kuyu ve Cranny’yi Keşfedin

Cildin katlandığı veya buruşuk olduğu süper hassas bölgeler. Boynunun ağzını, dizlerinin sırtlarını, dirseklerin iç kısmını, parmak parmaklarını ve aklınıza gelebilecek diğer çatlaklar arasında öp veya okşamak. Duygusal masaj, bu gizli erotik bölgelerin keşfedilmesi için mükemmel bir yoldur.

İpucu 3 | Licks ile Lavish Them

Ağzınızda biraz tükürük toplayın, böylece eşinize vücudunuzun yukarı veya aşağı güzel uzun bir yalamak verebilirsiniz. Gövde boyunca alt kolundan kalçaya veya kuyruk kemiklerinden boyuna kadar deneyin. Bu seksi ve tuhaf sansasyon eşinizi vahşileştirir!

İpucu 4 | Göbek Sırları

Bazı insanlar, göbekleri alay edilerek eğlenir ve başkalarına dokunursa çok rahatsız edici bir hisdir. Eşinizin sevdiği şeyleri hafifçe bu ihale alanını öperek öğrenin ve göbek düğmesine direkt olarak uyarı çok şiddetli ise, karides ve cinsel organlar arasındaki iniş şeridine doğru gidin. Pelvik bölgede hafif gıdıklanma ve nazik basınç uygulanması da büyük bir dönüş.

İpucu 5 | En iyi Öpücükler

Koekseksin çok seksi bir adı yok ama bu keyifli yer çocuğunuza sırtınızın son omurgası öpücük ve okşamak için olgunlaşıyor. Bu bölgede kullanılan bir masaj mumu gerçekten tutku oyununu ateşleyecektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir