Cinsel Hayatı İyileştirmeye Yönelik Öneriler

Cinsel ilişki insanların hayatlarının her alanında yaşamak istediği bir eylemdir. Seks erkekler ve kadınlar için bir zevk ve bir ihtiyaçtır. Bunun bir ömür sürmesi nerede ise mümkün. Cinsel hayat kaç yaşında biter diye merak eden birçok kişi olduğunu biliyoruz. Fakat cinsel hayatın ömrü gelişen tıp alanı ile daha da uzamaktadır.

Takviyeler ile Cinsel Hayatınızı Uzatın !

Geliştirilen ilaçlar, cinsel isteği arttırıcı sıvılar ve kremler, kadınlar ile erkeklerin daha uzun süreli cinsel ilişki yaşamasını sağlamaktadır. Artık insanlar 70’li ve 80’li yaşlarda dahi seks yapma zevkini yaşayabilmektedir. Kadınlarda isteksizlik için cinsel isteği arttırıcı krem, hap ve yiyecekler ile erkeklerde sertleşme sorununu çözecek ilaçlar ile mutluluk çubuğu tedavileri uygulanmaktadır. Bu sayede kadınlar ve erkekler daha uzun süreli cinsel ilişki yaşayabilmektedir.

Cinsel Sorunlar Tarihe Karıştı !

Cinsel ilişkinin sadece genç yaşlarda yaşanması gibi durumlar eskide kaldı. Tıp alanında yaşanan gelişmeler her yeni günde kadınlara ve erkeklere yeni ilaçlar ve diğer tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Cinsel ilişkinin daha uzun süreli olması için zararlı alışkanlıklardan da uzak durmak gerektiğini unutmamak gerek tabi ki.

Burç uyumları önemi karakteristik yapıları ortaya koymaktadır ve kişiler arasında uyumu sağlamak için uygun burçları bulabilmek gerekmektedir. Sevdiğiniz kişinin burç yorumları hakkında bilgi sahibi olmanız onu çözümlemeniz de size çok faydalı olacaktır.

Burçlar Kişinin Hareketlerini Etkiliyor !

İkili ilişkileri çok yoğun etkileyen burçlar kişinin hareket ve tavırlarını etkilemektedir. Bu durum cinsel hayatta burç uyumu konusunda önemli ayrıntıları yakalamanızı sağlamaktadır. Cinsel hayat üzerinde büyük etkilere sahip burçlar ikili arasında farklı özelliklerle birlikteliği olumlu etkileyebildiği gibi olumsuz olarak da etkilemektedir. İkili ilişkiler her zaman tutku ve mutlulukla sağlanmaktadır. Özellikle eşler arasında içine kapanık iki burcun yan yana gelmesi ile olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Çiftlerin arasında bir tanesi aktif ve kendine güvenir bir halde olması ilişkileri daha çok alevlendirir.

Çiftler arasında cinsellik için burç yorumlarına bilgi sahibi olmak ikili arasında muhabbeti arttıracağı gibi birbirinden baskın burçlar yüzünden kavgalara ve çekişmelere neden olabilir. Ayrıntıları ve mutluluğu bir arada yakalayabilmek için eşlerin uyumlu burçlara sahip olması çok artı sağlamaktadır. Mutluluk cinsellikle yakalanır. Cinsel hayatta burç uyumu bu sebeplerden çok önemlidir. Mutlu ve sağlıklı yaşamlar dileriz.

Allah kadın ve erkeği belirli şartlar altında birbirlerine helal kılmıştır. Cinsel hayatları düzenleyen bir takım kurallar ile de dini kurallar içinde cinsel hayat tamamen sınırsız değil belirli şartlar içinde çiftlerin cinsel münasebete girmesi serbesttir.

Cinsel hayatta dinen yasak olanlar dikkat alınarak dine uygun ideal bir hayat yaşanabilir. Bu kurallara değinmek gerekirse, lohusa ve adet döneminde cinsel hayat yasaktır. Çiftlerin ters yoldan arka organ ile cinsel münasebete girmesi de yasaktır. Başka insanların yanında cinsel ilişkiye girmek de dinen yasaktır.

Cinsel Eziyetten Kaçının !

Çiftlerin birbirlerine eziyet ederek cinsel münasebette bulunması ve birbirlerine acı çektirmesi de dinen yasaktır. Cinsel hayatta yasak olan diğer bir durumda çiftlerin cinsel görevden kaçmasıdır. Benzer anlamlara gelen ‘ilâ yapmak ve Zîhar yapmak da dinen yasak durumlardır. Oruç tutarken de çiftlerin cinsel münasebette bulunması yasaktır. Dünya hayatından soyutlanarak itikafa girenlerin de cinsel münasebete girmesi yasaktır.

Dini Yasakları Çiğnemeyin !

Dinin koyduğu bu kurallara uyularak dini yasakları çiğnemeden cinsel hayat sürdürülebilir. Böylece yasakları çiğnemekten ve günaha girmekten kurtulunabilir.

Eşler arasında cinsel münasebetin dinen sınırları ve bir çerçevesi vardır. Cinsel hayatta dinen yasaklar ve yapılmaması gerekenleri mercek altına aldığımızda öne çıkan hususlar şu şekilde belirtebiliriz.

Lohusa ve adet dönemde eşlerin cinsel münasebette bulunması yasaktır. Arka organ yoluyla çiftlerin cinsel münasebette bulunması yasaktır. Başka insanların yanında cinsel münasebette bulunmak yasaktır. Eşlerin birbirine acı ve eziyet çektirerek cinsel münasebeti yasaktır.

Görevleri Yapmamakta Yasaktır !

Yapılaması gerekenler arasında dikkat çekici bir durum olan cinsel görevden kaçmak da yasaktır. Îlâ yapmak yani eşine karşı görevini yapmamak yasaktır. Zîhar yapmak yani erkeğin eşini kendisine yasaklaması da yasaktır. Bu yasakların yanında dikkat edilmesi gereken diğer husus da oruç zamanlarıdır. Oruçluyken cinsel münasebette girmek de yasaktır. İtikafta iken de cinsel münasebet yasaktır. İbadet için dünyadan sıyrılıp yapılan itikâf sırasında cinsel münasebet yasaktır.

Dini kaynaklarda yer alan bu bilgiler ışığında çiftler cinsel hayatlarına yön verebilirler dinen zararlı olan durumların farkında olarak yanlış yapmaktan kaçınabilirler. Böylece dini bilgilerin ışığında daha uygun ve dine yakışan bir hayat sürebilirler.

İlişkinin temel taşı cinselliktir. Ve seks hayatlarında mutluluğu yakalayan çiftlerin günlük hayatlarında da pozitif, mutlu olduğu gözlemlenmiştir. Bir ilişkide seks bağlılığı sıklaştırır.

Peki, bu bağlılığı sıkılaştırmak için ne yapmalı ve asıl soru cinsel hayatta erkekler ne ister?

Birbirinize Yön Vererek Seks Hayatınıza Başarıya Ulaşın !

Seks hayatının monoton ilerlememesi için çiftler birbirlerinin ne istediklerini bilmesi çok önemlidir. İsteklerine göre birbirlerine yön veren çiftler seks hayatında başarıya ulaşır. Sanılanın aksine erkekler ilişkide sadece seks istemez en başta şefkat ister. Yanı seksin dışında onlarda en az bizim kadar ilgi ve şefkat bekliyor. Duygusallıkta erkekler için vazgeçilmezdir seks yapacağı kadına karşı bir şeyler hissetmek o seksi daha romantik ve zevkli kılar. Erkekler her zaman ilişkiyi başlatan taraf olmak istemez yani tahrik edilmek ister hatta hiç akla gelinmeyen zamanlarda baştan çıkartılmaya bayılırlar. Keşfedilmek erkeklere büyük haz verir.

Partnerinizin Zevk Noktasını Keşfedin !

Partnerinizin zevk noktalarını keşfedin ve bu bölgelere öpücükler kondurarak onu baştan çıkarmaya hazır olun. Erkekler hep aynı pozisyon yerine farkı pozisyonlar denemeyi ister, rutinlerden kurtulup partnerinizle farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz. Erkekler hep kendi yönlendirmek yerine partneri tarafından yönlendirilmek ister ve son olarak erkekler, egolarını biraz yükseltilmesini ister. Aşikardır ki her erkek mükemmel olduğunu, ondan daha iyi kimsenin olamayacağı vb. şeyleri duymaktan büyük haz duyar seks esnasında partnerinizin kulağına bunları fısıldayıp ilişkinize daha fazla haz katabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir